Pazar, Eylül 4, 2022
Ana SayfaOyunSoulCalibur VI Oyun İncelemesi

SoulCalibur VI Oyun İncelemesi

SoulCalibur V’den bu yana geçen altı yıl, ekibin diziyi yeniden incelemesine ve sağlam bir dövüş oyunu deneyimi sağlamalarına izin vermiş gibi görünüyor. 

SoulCalibur VI, ana hikayeyi ve zaman çizelgesini yeniden başlatan, ancak oyun ve karakterleri çoğunlukla bozulmadan bırakan bu serinin yumuşak bir şekilde değişikliklerle yeniden başlatılması şeklinde 3. 4. ve 5. serilerini görmüştük. SoulCalibur VI da bu geleneği bozmadı.

Dizinin tüm çekirdek olay örgüsü, SoulCalibur VI’da mevcut, ancak yeni giriş yapanlara, geçmişteki girişlerden daha kolay erişilebilir hale getirmek için bazı ciddi değişikliklere imza atılıyor.

Reversal Edge, her savaşa büyük bir görsel yetenek ve gerilim katar ve bu sizin savunma repertuarınızın değerli bir parçası olabilir. Önceki serilerden bildiğimiz “Lethal Edge” özelliği, vardır, her karaktere özgü, özel bir saldırı vardır.  Elbette, çoğu dövüş oyununda olduğu gibi, bu oyunda da çeşitli tuşlarla daha güçlü saldırılar için saldırıları birleştirebilirsiniz.

Bu oyunda yoğun bir ses oyunculuğu yoktur ve bunun yerine, metin dizileri ve diyalog yoluyla, önemli anları vurgulayan yazılarla öykü anlatılır. Ancak bu bir problem değil, öykü hikaye ruh halini ve tonunu belirlemeye yardımcı olan güzel bir İngilizce yazıyla destekleniyor. 

SoulCalibur VI’daki çeşitli modlar ve seçenekler, onu herhangi bir dövüş oyununda gördüğüm en ilgi çekici paketlerden biri haline getiriyor. Tek oyunculu ya da çok oyunculuyla oynayabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR