Zarif Bilgiler

Saç Uzatmanın Kolay Yöntemleri

28.09.2018
52
Saç Uzatmanın Kolay Yöntemleri
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Gür, güçlü, sağlıklı ve uzun saçlar kadınların hayalleri olup, her 10 kadından birisinin saç uzatma sorunu olduğunu düşünürsek bunun bir hayal olduğu aslında bir gerçektir. Saçlar kadınların en güçlü ve en çok önem verdiği aksesuarlarından olup, uzun ve kısa saç kadında oldukça farklı bir görünüm barındırmaktadır. Bakımlı, sağlıklı ve uzun saçları hangi kadın istemez ki. Bizde bunun için hızlı saç uzatma yöntemleri konusunu sizler için araştırdık.

Hızlı Saç Uzatmak İçin Maskeler

Saç uzatma teknikleri tabi ki iyi bir bakımdan ve maskeden geçmektedir. Bunun için sizlere etkili olan hızlı saç uzatmanızı sağlayacak maskeleri derledik.

  • Soğan Maskesi

İçeriğinde sülfür içermekte olan soğan, saç uzatma konusunda her ne kadar size garip gelse de oldukça etkili olduğunu denedikten sonra fark edeceksiniz. Soğanın saç uzatma konusunda ispatlanmış bilgiler içermekte olup, aynı zaman da soğan kepek gibi sorunlarında üstesinden başarı ile gelmektedir. Soğan maskesini ise 2 adet soğanı doğradıktan sonra 1 litre suyun içerisine direk olarak koyun ve 10 dakika kadar kaynatın. Kaynamış ve soğumuş olan suyu banyoda saçınızı şampuanladıktan sonra bu su ile durulayın.

  • Patates Maskesi

A, B, C vitaminlerini içeren patates, saçlarda ise dökülme, kırılma gibi sorunları temelden çözerken aynı zaman da uzaması için de ideal bir seçenektir. Patates maskesi ise 3 adet patatesi rendeledikten sonra suyunu çıkartın ve bu suyun içerisine 1 adet yumurtanın sarısını ekleyin. Daha sonra ise 1 yemek kaşığı bal eklemelisiniz. Bu karışımı saçınıza sürün ve 1 saat bekletin ve yıkayın.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
En İyi Kış Makyajı Nasıl Yapılır?

Makyaj kadınların ayrılmaz parçalarından olup, yazın daha çok renklerin hakim olduğu ve cıvıl cıvıl renkler makyaj malzemelerinde kullanılırken, kışın ise...

Kapat