Zarif Bilgiler

Andromouse ile telefonunuzu fare ve klavye olarak kullanma

Andromouse ile telefonunuzu fare ve klavye olarak kullanma
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Telefonunuzu bu uygulama sayesinde fare ve klavye olarak kullanabilirsiniz.

Öncelikle andromouse uygulamasını telefonunuza indirin. Uygulamanın türkçe desteği yoktur.  Ben wifi ile nasıl bağlanılır onu anlatacağım.

Daha sonra bilgisayarınıza anromouse deskop server’i indirmeniz gerekecektir. Şuan için güncel versiyon (25 ağustos) :  tıkla buradan indirebilirsiniz. Bilgisayarınızda java yüklü olmalıdır. Jar dosyası olduğundan java programıyla açılmaktadır.

Daha sonra bilgisayardaki uygulamayı açınız.  Your ip adres kısmındaki ip adresinini kullanacağız.

Telefondan andromouse açtığınızı varsayıyorum, + simgesine tıklayın.   wifi seçeneğini seçin connect diyin. Bilgisayarda yazan ip adresini buraya yazın ve connect diyerek bağlanabilirsiniz. İşlem bu kadar.

Uygulama simgesine tıklayarak  telefonu ne olarak kullanmak isterseniz seçebilirsiniz.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Barış dedi ki:

    Bunu bende bilmiyordum fakat pek kullanılacağını zannetmiyorum. Servet ödediğimiz telefonları maus olarak kullanmaya kıyamayız sanırım.

  2. Ody dedi ki:

    Merhaba bu konuyu bilmiyordum gerçekten güzel bir uygulama hemen deneyeceğim bizleri bilğilendirdiğiniz için teşekkür ederiz

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Seo yalanları, Boşuna paranızı kaptırmayın!

Bu yazımda seo için yapılan yatırımların yersiz boşa olduğunu düşündüğüm bazı konuları ele almak istiyorum. Öncelikle seo nedir ne değildir...

Kapat