Zarif Bilgiler

Gözaltı Morluklarını Gidermenin Kolay Yolları

29.09.2018
33
Gözaltı Morluklarını Gidermenin Kolay Yolları

Konu İçeriği Haritası

Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Kozmatik sorunlardan birisi olan gözaltı morlukları insanların yaşamlarını olumsuz yönde etkilemekte olup, mutsuz olmalarına neden olmaktadır. Gözaltı morlukları kişilerin sürekli olarak kapatıcılar yardımı ile çözüm buldukları sorunlar arasında yer alırken günlük yaşamda oldukça sorun ile karşılaşmalarına da neden olur. Gözaltı morluklarının yanı sıra morluk nedeni ile oluşmakta olan gözaltı torbaları ve sarmalar ciddi sorun olarak kişileri etkilemektedir. Bunun için bunlara çözüm olarak ise sizler için araştırmalarda bulunduk.

Gözaltı Morlukları Nasıl Geçer?

Gözaltı morlukları için tedavi aslında güzel bir muayene sonrasında neden kaynaklandığına bakıldıktan sonra yapılacak işlem ile düzelebilmekte ve giderilebilmektedir. Soruna dayalı neden keşfedildikten sonra ise;

  • Göz altlarında morluklara dayalı çökmeler var ise hyaluronik asit dolgu enjeksiyonu tedavisi ile çözüme kavuşabilir.
  • Muayene de dokusal bir sorun olmamasına rağmen gözaltında morluk yani koyulaşma mevcut ise yapılacak işlem gözaltının renk açılması amacı ile peelingler yapılmalı ve bu şekilde morluklar yok edilmelidir.
  • Bölgede sarkmalar mevcut ise Nd-YAG lazer veya fraksiyonel lazer kombinasyonu işlemleri sayesinde bu sorun ortadan kalkabilir.
  • Dokusal bir sorun mevcut ise radyo frekans dalga tedavisi yöntemi ile oluşmuş olan dokusal sorunlar giderilebilir ve dokular güçlendirilebilir.
  • PRP uygulaması ile göz çevresine canlılık kazandırmak da mümkün olup, bu şekilde morlukların giderildiği gözlemlenebilir.
  • Bunların dışında gözaltı morlukları için satılmakta olan E,K,C vitaminleri barındıran kremler de tedavilere destek olarak kullanılabilir.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Devamını oku:
Kredi Kartı Nasıl Nakite Çevrilir? (Aynı Günde)

Kredi kartını nakite çevirme yöntemleri hakkında bazı bilgiler paylaşacağımız bu yazıda kredi kartınızdaki limiti nakite çevirmeniz için ipuçları bulabilirsiniz. Kredi...

Kapat