Zarif Bilgiler

Kilo vermek için olmazsa olmaz maddeler

29.09.2018
41
Kilo vermek için olmazsa olmaz maddeler

Konu İçeriği Haritası

Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Kilo sorunu özellikle son zamanlarda oldukça yaygın sorunlardan olup, özellikle bayanlar fit bir vücuda sahip olmak ve ideal ölçüler ile dilediğini giymek için birçok diyet listesi araştırmakta ve denemektedir. İnternet üzerinde birçok diyet listesi de bunun için hazırlanmış ve sizlere sunulmuş olsa da bu diyetlerin çoğu kilo vermek yerine kilo almanızı bile sağlayabilir. Aslında kilo vermek sorun olan bir durum değildir. Direnç ve sabır isteyen bir durum olmakta olup, iradenize sahip çıkarak sadece birkaç önemli unsuru uygulayarak kilo vermeniz mümkün olacaktır. Hızlı kilo vermek ve geri almamak için yapmanız gerekenleri ise sizler için araştırdık.

 

Hızlı Kilo Vermenin Önemli Maddeleri

Bol Su Tüketmelisiniz
Su, kilo vermenin en önemli unsuru olup, bol bol su tüketmeniz metabolizmanızı hızlandıran bir durum olurken, uzun süre tok kalmanızı da sağlayarak kilo verirken sarkma gibi durumları engelleyecektir. Günde normal bir kişinin 3 litre su tüketmesi gerekirken sizin ise 4 litre su tüketmeniz tavsiye edilmektedir.

3 Beyazdan Uzak Durmalısınız
Kilo vermek için 3 beyaz olarak adlandırılan şeker, un ve tuz içeren gıdalardan uzak durmalısınız. Hatta öyle ki bunları hayatınızdan direk olarak çıkarmalı ve bunları içeren yiyeceklerden uzak durmalısınız.

Günlük Tempolu Düzenli Yürüyüş
Ev, iş derken ne kadar hareket etsek bile günlük 45 dakika tempolu bir yürüyüşün yerini hiç birisi tutmamaktadır. Her gün düzenli tempolu yürüyüş yaparak kilo vermenizi hızlandırabilirsiniz.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
İnternet güvenliğini sağlamak için ne gibi önlemler alırız?

Merhaba arkadaşlar. İnternet, birçok halkın günlük hayatının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Ancak, dolandırıcılık, kötü amaçlı yazılım ve saldırıların artmasıyla birlikte tehlikeli...

Kapat