Zarif Bilgiler

Clash royale deste ve taktik önerileri

11.09.2016
2.978
Clash royale deste ve taktik önerileri
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Clash royale oyununda deste dizilimi ve taktik önerileri için sizlere bir kaç hususta yardım edebileceğimi düşünüyorum. Şuan 8. arenadayım. Kupam 2600-2850 civarı geziyor günden güne. Kartlarımı yükseltip bu desteyle 9. arenaya çıkmayı planlıyorum.

Aşağıda kartlarımı yazarak kullandığım taktikleri sizlerle paylaştım.Sizde destenizi yazıp taktiklerinizi paylaşırsanız güzel bir bilgi paylaşımı olacağını düşünüyorum.

Efsanevi kartım normal taç sandığından çıktı.Efsanevi kartlar haricinde tüm kartlar açık.

Öncelikle sizlere kendi destemi sunayım;

clash-royale-kupa-onerilericlash-royale-deste-ve-taktik-onerileri

Valkür : Etrafına alan hasarı verir, yakın dövüş kartıdır. İskelet ordusuna veya goblinlere karşı kullanılır, domuz binicisine başka yollanacak bir şey yoksa bunu kullanılırım. Ender karttır.

Silahşör : Silahşör uzaktan mermi atar, etkilidir. Genellikle devin arkasında kullanırım, tek başına çabuk ölür. Ender karttır.

Cadı : 3 lü olarak alan hasarı verir. İskelet çağırır. Size gelen mini pekka varsa kulenin arkasına cadı koyarsanız mini pekkayı durdurabilirsiniz. Yine atak için dev arkasına koyarım. Destansı karttır.

İksir toplayıcı : 5 iksire koyup toplamda 6 iksir alırsınız. İksir toplamak için çok faydalı değildir. Bu kartı kullanmamın amacı oyun başladığında denk gelirse koyup karşı tarafın atak yapmasını beklemek için kullanırım. Ender karttır.

İskelet ordusu : İsimleri Larry, Harry, Gerry, Terry, Mary, Ledoot olan iskeletleri gelen dev saldırısına karşı kullanırım,  Kıvılcım ile gelen atağa karşıda ilk önce iskelet ordusu koyup ardından valkür kartını kullanırım atağı durdururum. Destansı karttır.

Dev : Şuan devimin 3860 canı var. Devi gönderdiğimde arkasına cadı ve buz büyücüsü kullanırım. Oyun başladığında ilk önce devi kullanmamaya çalışırım. Diğer kartları kullanıp önüne dev koymaya çalışırım. Ender karttır.

Buz büyücüsü : Buz parçaları fırlatarak karşıdaki kartın yavaşlamasını sağlar, kuşlara karşı etkilidir fakat çok fazla canlarını götürmez. Efsanevi karttır.

Domuz binicisi : Koşa koşa gider binaları hedef alır, devin arkasında kullanırsanız deve takılır ve hedefine koşamaz bilginiz olsun. Bazen denk gelince valkür kartını kullanıp arkasına domuz binicisi kartını kullanırım ve valkürüde kuleye kadar hızlı götürür.Ender karttır.

 

 

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Eren dedi ki:

    Clash royale gerçekten kanser bir oyun, güzel taktikler vermişsiniz. Bu aralar minions master diye bir oyun çıktı steamde, aynı clash royale onuda denemenizi öneririm.

  2. Bu paylaşmış olduğun taktiği önceden bende kullanıyordum ancak bazı karşı ataklara karşı çok savunmasız hale gelebiliyor, dikkatli oynamak lazım

  3. fatih dedi ki:

    güzel bi paylaşım bende şu buz adamı bi çıkarsam çok güzel olcak

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni wordpress site; index alma yöntemleri

Konu başlığına wordpress yazdım fakat diğer sistemler içinde bu konu geçerlidir. Sonuç olarak wordpress olması uygulayacağımız yöntemlerle alakası yoktur.. En...

Kapat