Perşembe, Eylül 1, 2022
Ana Sayfaİlgimi çekenler2019 Yılbaşı Gecesi Gidilebilecek Yerler

2019 Yılbaşı Gecesi Gidilebilecek Yerler

Yeni bir yıl denildiği zaman insanın içinin kıpır kıpır olduğunu biliyoruz. Bunun içinde genelde hiç kimse o günü evde geçirmek istemez. Bazıları maddi kaygı yüzünden evde geçirmek zorunda kalırken bazılarının da imkanlar doğrultusunda alternatifleri kullanmış olduklarını biliyoruz. Bu anlamda zarif.net olarak bizde 2019 yılbaşı gecesi gidilebilecek yerler konusunda size bilgiler verelim istedik. Aşağıda sizin için önerilmiş olan birkaç yer sıraladık.

Bursa/Uludağ

Yılbaşı kutlamaları denildiğinde ilk aklımıza gelen adreslerin başında Uludağ geliyor. Çünkü burada kışın hangi sezonunda gelirseniz gelin kar bulabiliyorsunuz. Yılbaşı denildiğinde ise ilk akla gelen kar olduğu için burası tatil planlamasında baş sıraya konulacak cazip bir seçenek. Uludağ’da gençlerden tutunda ailelere varıncaya kadar çok fazla topluluk bulunuyor. Özellikle de kış müdavimlerinin uğrak bir noktası.

Safranbolu, Karabük

Safranbolu denildiği zaman ilk akla gelen tarihi evleridir. Burası tarihiyle ünlü olan bir mekan olduğu gibi aynı zamanda Dünya Miras Listesin’de bahsediliyor. Safranbolu yerli ve yabancı turistlerin her mevsimde görülebileceği bir yer olma özelliğine sahip. 2019 yılbaşı gecesi gidilebilecek yerler listesine burayı da ekleyebilirsiniz. Tarihi bir konakta yeni yıla girmek size iyi gelecektir

Kapadokya, Nevşehir

Kapadokya denildiği zaman doğal güzelliklerin akla geldiği bilinir. Mükemmel bir manzaraya sahip olan Kapadokya da kutlamalarda yılbaşı gecesinde oldukça hareketlidir. Burada kendini farklı hissetmek isteyenler için kayalara oluşturulmuş otel odaları yer alıyor. Burada konaklayabilir ve yeni yıla girebilirsiniz. Bu arada Kapadokya denildiği zaman güzel bir balon turu yapılmadan da gelinmeyeceği bilinir.

Peki, insanlar yalnızca yurt içinde mi yeni yıla girmek istiyor. Yurtdışı seçeneklerini düşünenler yok mu? Diyebilirsiniz. Bunun içinde size önerilerimizi sıralayalım.

2019 Yılbaşı Gecesi Gidilebilecek Yerler
2019 Yılbaşı Gecesi Gidilebilecek Yerler

2019 YILBAŞI GECESİ GİDİLEBİLECEK YURTDIŞI YERLER

Paris, Fransa

Aşıkların başkenti Paris yeni yıla girmek isteyenlerin ortak hayalidir. Dünyanın pek çok noktasından insanlar Eiffel kulesinin olduğu meydanda yeni yıla girmek isterler. Bunun içinde burayı size tavsiye edebiliriz.

Londra, İngiltere

İngiltere yeni yıla girilebilecek güzel ülkelerden bir tanesi. Sokaklarda, caddelerde her köşe başında yılbaşında eğlenceler sabahlara kadar sürüyor.

Yukarıda yurtiçinde ve yurt dışında 2019 yılbaşı gecesi gidilebilecek yerler konusunda bilgi verdik ancak bunlar önerilerimizden yalnızca birkaç tanesi daha gidebileceğiniz çok yerlerinde olduğunu söyleyelim. Tabi sizin istediğiniz başka yerlerde olabilir.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR