Zarif Bilgiler

Yılbaşına Yalnız Gireceklere Öneriler

Yılbaşına Yalnız Gireceklere Öneriler
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yoksa sizde mi yılbaşına yalnız girmeyi tercih edenlerdensiniz yoksa yalnızlık sizi mi tercih etti. Bize sorarsanız hiç kimsenin bu özel gecede yalnız kalmaması gerekiyor ama hayatın getirdikleri bazen bizi böyle özel bir gece de yalnız bırakabiliyor. Peki, yeni yıla yalnız giriyor olmanız eğlenmeyeceğiniz anlamına gelebilir mi? öylece tek başınıza evde oturup zamanın geçmesini mi beklemek zorundasınız?

Tabii ki de değil aşağıda sizin için önereceğimiz tavsiyelerimize kulak vermenizi önemsiyoruz. Çünkü yalnız kalmak demek sıkılmak demek değildir. Kendinize geliştireceğiniz alternatiflerle birlikte kim bilir bu gece çok daha eğlenceli bir hale gelebilir. ♥

Neyse biz gelelim tavsiyelerimizi sunmaya.

Nasılsa Her yer Boş Siz Kendinizi Doğanın Kollarına Atın

doğa gezisi

Bazı insanların doğa hayranlığı bilinir. Özellikle de böyle bir günde kendinizi doğaya vurduğunuz zaman tadını çıkarabilirsiniz. İnsanlardan uzak, gürültüden uzak, eğlenceden uzak sonuna kadar doğanın güzelliğini yaşayabilirsiniz.

Kültür Aktivitesi

Kitap okuyun

Geride kocaman ve yoğun bir yıl bıraktınız ve sizin dinlenmeye ihtiyacınız var. İşte kaçıp giden bu zaman içerisinde sizin için mükemmel bir tatil zamanı ve 1 gün boyunca yatıp dinlenebilir müzik dinleyip kitap okuyabilirsiniz. Seçim size kalmış.

Sessiz Kalmışken Bir Yılınızı Planlayın

Sessiz Kalmışken Bir Yılınızı Planlayın

Uzun zamandır kendinize ve gelecekte yapacaklarınıza ayıracak zaman bulamıyordunuz ve bu sizin için iyi oldu. Yeni bir yıl yeni bir yaşam demektir bunun içinde gelecekte yapacaklarınızın planlamasını ve geçmişinde muhasebesini yapabilirsiniz.

Gönüllü olmak ister misiniz?

Gönüllü olmak ister misiniz

Bir şeyler için gönüllü olmak istiyordunuz ancak bunu samimi bir şekilde yapacak birilerini bulamıyordunuz. İşte bu gün sizin için ideal bir tarih. Çünkü gönüllü olmak isteyen insanlarda sizin gibi düşünüyor ve aynı kafadasınız.  Onlarla bu günün tadını çıkarmak adına planlar yapabilirsiniz.

İnternette kaybolmak

İnternette kaybolmak

Kim demiş internet zararlı diye. Bazen kalabalıklar içerisinde yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yılbaşı gecesinde yapacak bir işiniz yoksa ve yalnız kalmak istemiyorsanız o zaman internete girip sabaha kadar kaybolabilirsiniz. İnternette sizin gibi düşünen o kadar çok insan var ki onlarda sizi bekliyor.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ömer Ceylan dedi ki:

    Yılbaşında yalnız kalacaklara en güzel aşk filmleri listesini şimdiden hazırlamasını öneriyorum. Bir kaç film önermek gerekirse, Sweet Nowember, The Notebook, Ghost olabilir.

  2. taha dedi ki:

    Sanırım ben interntte kaybolacağım, ama genede diğer adımlarıda denemek lazım 😀
    Güzel ve akışkan bir yazı olmuş ellerine sağlık teşekkürler.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Iota Coin Nedir? Ne İşe Yarar?

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda kısaca Iota Coin Nedir? Ne İşe Yarar? sorusunu yanıtlayacağız. IOTA, dijital ödemeler için bir çözüm sağlamak için inşa...

Kapat