Perşembe, Eylül 1, 2022
Ana SayfaTeknolojiVivo V21 Teknik Özellikleri

Vivo V21 Teknik Özellikleri

Daha önce tanıtmış olduğumuz Vivo markasının yeni telefonu olan V21’in tüm teknik özelliklerini bu içeriğimizde bulabilirsiniz. Vivo V21 teknik özellikleri arasında en dikkat çeken ise ekran ve kamera kalitesidir.

Vivo V21’in ekran kalitesi nasıldır?

Özellikle de ön kamera kalitesinde standartların üzerine çıkan Vivo markası bu yeni modelinde de bu durumu daha da geliştirmiş görünüyor. V21’in ön kamerası diğer tüm telefonların aksine oldukça yüksek bir MP değerine sahiptir. V21’in ön kamerası 44 MP olarak üretiliyor. Ayrıca kamera kalitesi, 90 Hz ile sunulan tazeleme oranıyla birlikte daha da yükselmekte ve daha gerçekçi videolar ortaya çıkarmaktadır.

Ekran boyutu da daha önceki modellerle aynı durumda olan V21’in ekranı 6.44 inç olarak karşımıza çıkıyor. FHD+ özelliğine sahip olan bu ekran sayesinde görüntüler HD görüntülerden daha canlı ve daha estetik şekilde görünüyor.

Ayrıca arka kamera kalitesi ise 64 MP olan Vivo V21’in bu ana kamera dışında bir adet makro kamera ve bir de 8 MP geniş açı sunma özelliğine sahip olan ek kamerası bulunmaktadır.

Vivo V21 5G uyumlu mu?

Vivo’nun hemen hemen tüm telefonları 5G teknolojisine uyumlu şekilde üretilmektedir. Vivo V21 modelinde de bu durum geçerlidir ancak V21’in sadece 4.5 uyumlu modeli de bulunmaktadır. Telefonu alırken bu detaya dikkat etmeniz önemlidir.

Vivo V21’in diğer özellikleri nasıldır?

İçerisinde 8 GB RAM bulunan cihazda her türlü uygulama ve oyun sorunsuz olarak çalışmaktadır. Sunmuş olduğu ekran kalitesiyle birlikte özellikle de orta ve üst düzey oyunlar oldukça akıcı bir şekilde oynanabilmektedir.

Daha önceki modellerine benzer olarak V21 modelinde de batarya 4000 mAh değerindedir.

Vivo markası hangi ülkeye aittir?

Daha önce yazmış olduğumuz Vivo hangi ülkenin markasıdır isimli içeriğimizde Vivo ile ilgili tüm detayları paylaşmıştık. Bu içerikte de bahsettiğimiz gibi Vivo, Oppo’nun da içinde olduğu bir elektronik şirket grubunun bir ürünüdür.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR