Zarif Bilgiler

TurkNet İnternet İptali Dilekçe ile Nasıl Yapılır?

22.06.2019
26
TurkNet İnternet İptali Dilekçe ile Nasıl Yapılır?
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnternet ve sabit telefon abonelikleri iptal etmek abone olmak kadar kolay değil, biraz zorlu bir yoldan geçiyor.Abone olurken telefonda onay verdikten sonra bir kaç gün içerisinde yetkililer gelip interneti açıyorlar bu kadar basit. İptal etmek istediğinizde dilekçe istiyorlar..

TurkNet İnterneti kapatmak istiyorsanız bir dilekçeyle kimliğinizin önlü arkalı fotokopisini faks ile iletmeniz isteniyor. Tabiki faks bulmak artık zor. Diğer bir yol ise dilekçeyle kimliğinizin fotokopisini kargo ile göndermek. Eğer kargonuzu MNG Kargo ile gönderirseniz herhangi bir ücret ödemezsiniz. MNG kargoya gittiğinizde turknet e göndermek isteyin anlaşmaları olduğundan ücret istemeyeceklerdir.

Gelelim dilekçeye..

Turknet tarafından gönderilen örnek bir dilekçeyi aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.Telefon ve abone numaranızın her ikisinide yazmanızı tavsiye ederim. Kimliğinizin önlü arkalı fotokopisini ve size ait bir faturayıda eklemenizi öneririm. Bunları hazırladıktan sonra Mng kargoyla ücretsiz gönderebilirsiniz..

Saygılarımla

https://www.dosyaupload.com/j08s

 

 

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Asgari Ücretli Kişiler Ev Kredisi Çekebilir Mi?

Eğer bankalar arasında kara listede değilseniz ve kredi notunuzda kredi çekmeye yetiyorsa tabi ki konut kredisi alabilirsiniz. Ev kredisi alabilmeniz...

Kapat