Cuma, Eylül 9, 2022
Ana SayfaOyunRed Dead Redemption 2 Gerçekliği İçerisinde Hızlanma

Red Dead Redemption 2 Gerçekliği İçerisinde Hızlanma

Gerçekliği sayesinde çıktığı gün sonrasında en iyi olmayı başaran Red Dead Redemption 2 için hile veya oyun içerisinde tüyolar gibi farklı bilgilerde yayılmaya başladı. GTA 5 sonrasında en iyi açık oyun olmayı başaran Red Dead Redemption 2, oldukça geniş bir haritaya sahip.

Oyunda haritayı zaman içerisinde tamamıyla keşif ederek ilerlemek sizin daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır. Ancak bu işlemi daha da hızlandırmak için 600 dolar gibi bir bütçenizi kullanabilirsiniz. Bu kısımda 600 dolar mı yoksa daha uzun zamanda oyunu kendi başınıza tamamen keşif etmek mi tercih etmeniz gerek.

Red Dead Redemption 2 hızlı seyahat olarak geçen bu detayı da direkt olarak kullanmanız mümkün değil. Oyun içerisinde sahip olduğunuz defter aracılığıyla bu özelliği kullanabilirsiniz. Defter içerisinde yer alan Dutch’s lodgings güncellemesi sonrasında aynı işlemi Arthur’un çadırında da yapmalısınız. Toplamda 600 dolarlık bir geliştirme yaptıktan sonra hızlı seyahat özelliğini artık kullanıma açılmış olacak. Fakat bu noktada bazı sınırlamalar var.

Oyun aslında açık dünya içerisinde kolaylıklar sağlasa da bunu dahi oyun keyfi ile yaşamanıza zorluyor. Hızlı seyahat özelliği yardımıyla artık Arthur’un gitmiş olduğu noktalara direkt olarak gitmeniz mümkün. Çadırınızdan direkt olarak gidebiliyorken tekrar çadırınıza dönmeniz konusunda oyun bu özelliği kullanmanıza izin yok. Yani 600 dolar harcamış olsanız da sınırlama devam ediyor. Red Dead Redemption oyunu bu detaylarıyla bence gerçeklik konusunu zaten görsel kalitesiyle değil olaylar örgüsüyle de daha iyi hale getirmekte.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR