Zarif Bilgiler

Linux İçin En İyi VPN Listesi

Linux İçin En İyi VPN Listesi

Konu İçeriği Haritası

Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Linux İçin En İyi VPN  – Linux’un Windows ve macOS’a göre pek çok sayıda avantajlı yönü vardır. Bununla birlikte, size yardımcı olamayacağı bir konu, online gizliliktir. İnternette ciddi anlamda güvende olmak için bir VPN kullanmanız gerekliliktir. Bu yüzden ekşi sözlük, onedio gibi sitelerden yararlanarak Linux için en iyi VPN’ler listesi hazırladık.

Linux İçin En İyi VPN Listesi

TorGuard – 55 ülkede 3,300’den fazla sunucu üzerinden hizmet vermektedir. TorGuard’ın VPN’si tüm trafiğinizi şifreler. Sınırsız hız ve bant genişliği ile birlikte beş adede kadar eşzamanlı bağlantıya sahip olabilirsiniz. Anonim Proxy özelliği, IP adresinizi gizler, web sitelerinin engelini kaldırır ve içeriği gizli olarak indirmenize izin verir. Ücreti, ayda 9,99 $ ‘dan başlıyor.

NordVPN – Bazı VPN’ler yüzlerce ülkede konumlandırılmıştır ve coğrafi engellenen içeriğe erişme konusunda uzmanlaşmıştır. Bir kısmı ise en sağlam güvenliği sunmaya odaklanır. NordVPN, güvenlik sağlama odaklı kategoriye giriyor.  Firma herhangi bir kayıt tutmamaktadır ve sadece güvenli OpenVPN ve Wireguard protokollerini desteklemektedir. Bir yıllığına kaydolursanız NordVPN, aylık 6,99 ABD dolarıdır.

AirVPN – Ubuntu, Debian, OpenSUSE, Fedora ve Arch dahil olmak üzere tüm büyük Linux türlerinde çalışır. Hiçbir trafik limiti, maksimum hız yok, zaman sınırı yok, kayıt yok ve aynı anda en fazla beş bağlantı sunuyor. 

Windscribe – Güvenilir bir ücretsiz VPN istiyorsanız , seçenekleriniz bayağı sınırlıdır. Linux için en iyi ücretsiz VPN’nin Windscribe olduğunu düşünüyoruz. Ubuntu, Debian, Fedora ve CentOS’ta kullanılabilir. Windscribe Free, ayda 10 GB veri ve 10 ülkedeki sunuculara erişim sağlar.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Thy Teknik Part-Time Mühendis Başvurusu, Sınavı ve İşe Alım Süreci

10 Ekim 2018 de başlayan Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. - Part-Time Mühendis İş ilanını ele alalım, başvuranlar ve başvurmak...

Kapat