Zarif Bilgiler

Putin İle İlgili İlginç Bilgiler

Putin İle İlgili İlginç Bilgiler
Yıldızlayın!
[Toplam: 26 Ortalama: 3.2]

Dünyadaki en güçlü liderlerden biri olan Vladimir Vladimirovich Putin hakkında bazı ilginç bilgiler…

Pilotluğu

Vladimir Putin lisanslı bir pilottur, hatta bir kez orman yangınlarını söndürmek için bir uçağı pilot olarak kullanmıştır.

Dövüş Sporları

Büyüdüğü zaman, özellikle Judo’da dövüş sanatlarına yoğun ilgi göstermiş ve 18 yaşındayken Judo’da siyah kuşak kazanmıştır.

Ajanlık Hayatı

Kariyerine korkulan Rusya istihbarat teşkilatı KGB için bir ajan olarak başladı ve 1975-1991 yılları arasında Doğu Almanya’da bir işveren olarak çalışmaya devam etti. 

Küçüklüğü

Putin, 3 aile tarafından paylaşılan bir dairede yaşadı ve bina koridorlarında fareleri avlamayı çok severdi. 

Kızları

Pek çok kişi, Putin’in 1980’lerin ortalarında Dresden’de doğan iki kızı Mariya Putina ve Tekaterina Putina’ya sahip olduğunu bilmiyor olabilir. Her ikisi de hiç fotoğraflanmamıştır ve onların varlığı Rus medyası için bile bir gizem olmuştur.

Serveti

Resmi sayının bilinmemesine rağmen, Putin büyük Rus şirketlerinin çoğunda hisselerin bulunduğu ve konaklar gibi çok sayıda lüks eşyaya sahip olduğu biliniyor. Konaklarının en büyüğü, Putin Sarayı olarak adlandırılmıştır ve Karadeniz köyü Praskoveevka’nın yakınında inşa edilmiştir. Yaklaşık 750 milyon dolara mal olduğu tahmin ediliyor.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. isa dedi ki:

    Bence şu ana kadarki en gizemli ve şakası olmayan liderlerden bir tanesidir. Fabrikatörlerle yaptığı toplantıyı ve orada iş adamlarına kestiği raconu halen unutamıyorum.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Doğan Çocuk Parası Nasıl Alınır?

Bu makalemiz içerisinde siz değerli takipçilerimiz için yeni doğan çocuk parası nasıl alınır? Bu konu hakkında detaylı bir araştırma yapıp...

Kapat