Zarif Bilgiler

Ameliyatsız Yüz Gerdirme Yöntemleri

06.10.2018
62
Ameliyatsız Yüz Gerdirme Yöntemleri
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Ameliyatsız yüz gerdirme yöntemleri, özellikle yüz bölgesinde kırışıklık ve sarkma problemi yaşayan kadınların çok merak ettiği bir konudur. Her ne kadar cerrahi yüz gerdirme yöntemlerinde risk minimum seviyede olsa da işlemin cerrahi olmasından dolayı bu yöntemlerden mümkün olduğunca kaçınılır. Ayrıca ameliyatsız yüz gerdirme teknikleri, kişinin günlük hayatına dönüş süresini de en aza indirir. Bu kısa ama önemli bilgiden sonra sizi ameliyatsız yüz gerdirme yöntemleri ile baş başa bırakalım…

 

Dolgu İle Yüz Germe

Dolgu ile yüz germe yöntemi, zamanla cilt atı bağlarında oluşan zayıflama, yağ ve kemik kayıplarına lifting etkisi yapar. Kısacası doku kaybı olan alanların tekrar doldurularak hacim kazandırılmasını sağlar. Alanında uzman kişiler tarafından yapıldığında ciltte gençleşme gözle görünür bir hale gelir.

İple Yüz Germe (Örümcek Ağı Estetiği)

Kalıcı ve zamanla eriyen iplerle yapılan iki farklı yöntemi vardır. Kalıcı ipler ile yapılan uygulamalar daha uzun süre etkisini gösterir. Ancak bu yöntemin cerrahi yöntem olarak değerlendirilmesinden dolayı zamanla eriyen iplerle yapılan uygulamalar daha çok tercih edilir. Genellikle alt yüz bölgelerinde uygulanır. İnce iğneler içerisine geçirilen özel ipliklerin cilt altına yerleştirilme işlemidir.

Lazerlift ile Yüz Gerdirme

Lazer sistemi ile cilt ve alt dokular ısıtılarak kollajenlerin kısalması sağlanır. Kısalan kollajenler yüzün gerilmesini sağlar. Ayrıca kısalan kollajenlerin olduğu bölgede yeni kollajenler de üretilir. Bu sayede uygulama yapılan ciltte yenilenme yaşanır.

Mikro Fokuslu Ultrason ile Yüz Gerdirme

Ses dalgalarından yararlanılarak yapılan bir işlemdir. Yanak sarkması, çene netliğinde kaybolma ve gıdılarda tercih edilir. Herhangi bir yaralama olmadan ses dalgaları ile yüz dokuları gerdirilir.

Fraksiyonel Radyo Frekans ile Yüz Gerdirme

Fraksiyonel Radyo frekans yöntemde mikro iğnelerin mekanik etkisi kullanılır. Radyo frekansın ısıtıcı etkisi ile birlikte sarkan yaşanan bölgelerin gerilmesi sağlanır. Ayrıca yüzdeki geçmişten kalan akne lekelerinde de etkili bir yöntemdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Devamını oku:
Google’da Aradığını Bulmanın Kolay Yolları

Bazen ne kadar da zor değil mi? Google da özellikleri ile detaylı aramayı biliyor musun? Biliyorum eğer bir şeyi tam...

Kapat