Cumartesi, Eylül 3, 2022
Ana SayfaGenelJuul Türkiye Elektronik Sigara Nedir? Sigara Bıraktırmaya Yardımcı mı?

Juul Türkiye Elektronik Sigara Nedir? Sigara Bıraktırmaya Yardımcı mı?

Dünyanın elektronik sigara üretiminde en iyi markası o. Evet bahsettiğimiz marka kesinlikle: juul. Kullanıcılar tarafından elektronik sigaranın iphone’u olarak tarif ediliyor. Jull Türkiye elektronik sigara, benzerlerinden farklı yani standart e-sigaralardan ayrı olarak serbest baz nikotini değil tütün yaprağı içinde mevcut nikotin tuzlarını kullanıyor. Sıcaklık kontrolüne sahip bu orijinal ve özgün elektronik sigaralar, bir paket sigaranın içerdiği nikotin miktarını küçük bir sıvı nikotin kartuşu içine sığdıran kompakt küçük boyutta bir cihaz olarak sigara içenlere özel tasarım olarak sunuluyor.

 Sigara içenler için teknolojik yapısı, tadı ile kullanımı oldukça rahat, özel tuşsuz bir tasarım. Pod mod sistemleri ise kullanılma tercihlerinde markayı ön plana çıkarıyor. Bu nitelikleri başka bir elektronik sigara da ve sigara kitinde bulmanız mümkün değil. Çoğu standart e-sigaralar tuşlu tasarımları ve yetersiz teknik yapıları ile kullananları yoran tasarımlar içeriyor. Lezzetlerinin de Jull ile karşılaştırılamayacağını kullanıcı yorumlarından görebilirsiniz.

Sigara Bıraktırmaya Yardımcı mı?

Jull markası kendine özgü pod mod sistemleri sebebi ile tercih edilmektedir. Daha da önemlisi bu sistemin sigara kullanımını daha sağlıklı hale getirmesi. Jull elektronik sigaralar, insan sağlığı düşünülerek özel olarak tasarlanan bir e-sigara türü. Günümüzde bir çok sigara kullanıcısı nikotin seviyesini azaltmak ya da sigarayı bırakmak için normal sigara yerine elektronik sigarayı kullanıyor, bu sigaraların özellikle Jull Pod Türkiye gibi markaların sigarayı bıraktırmaya yardımcı oldukları kullanıcı alışkanlıkları gözlemlendiğinde açıkça göze çarpıyor.

Jull Pod Türkiye

Teknolojiden lezzete kadar sigara içenler için özel olarak hazırlanan juul pod türkiye kullanımı kolay, tuşsuz bir sisteme haiz. En etkileyici ayıt edici özellik: Jull’a özgü nikotin tuzları kullanılıyor. Jull Podların içindekiler: Propilen glikol ve gliserin. Buhar oluşturmak için kullanılan bu maddeler; güzellik, tıp, gıda endüstrileri alanında sıklıkla kullanılan berrak sıvılar olarak karşımıza çıkıyor. Bezoikasit bir diğer pod içinde bulunan madde. Bu madde tütün içeren doğal olarak oluşan bir yapıdadır. Nikotin ile kombinasyonu sonucu sigara içenler için memnuniyet sağlayan bir lezzet oluşturur.

 Nikotin ise tütün bitkisinde pod içerisinde yer alan, tütün bitkisinden gelen bir uyarıcı. Nikotin sigara içenlerin iyi bildikleri bir madde. Jull pod aromaları ise hem yapay aroma bileşenlerinden hem de yapay aroma bileşenlerinden oluşur.

 Jull Kartuş

 Jull cihanız için istediğiniz nikotin ve aroma oranında juul kartuş tercih edebilirsiniz. Juul elektronik sigara ve pod kartuşlarınızın siparişlerini aynı gün ve güvenli kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Müşterilere bu konuda kolaylıklar sağlanmaktadır. Juul kartuş çeşitleri arasında; Juul Red Berries Pod Kartuş, Juul Cucumber Pod Kartuş, Juul Mint Pod Kartuşu, Juul Alpine Berry Pod Kartuş, Juul Apple Orchard Pod Kartuş, Juul Mango Pod Kartuş, Juul Classic Tobaccos Pod Kartuş, Juul Virgina Tobacco Pod Kartuş yer almaktadır.

 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR