Zarif Bilgiler

İnstagram herkesi beğeniyor, takip ediyor sorununun çözümü

05.09.2016
1.299
İnstagram herkesi beğeniyor, takip ediyor sorununun çözümü
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İnstagram hesabınız paylaşılanları otomatik beğeniyor veya tanımadığınız insanları mı takip ediyor?

Evet arkadaşlar daha önce başıma geldiği için sizlerle paylaşmak istedim. Bu sorun instagramda beğeni takipçi kasan ve bu işlerden para kazanan insanların oyunu olduğunu düşünüyorum. Bu durum hem takipçilerinizi rahatsız eder ve tanımadığınız insanları takip ettiğiniz için siz rahatsız olursunuz. Ne yazıkki bu işten nemalanan insanlar olduğu için önüne geçmek zorlaşmakla birlikte bu sürecin devam ettiğini görüyorum.

Çözümü basit;

 • Öncelikle instagram hesabınızın şifresini değiştirin.
 • Bilgisayardan instagram hesabınıza giriş yapın.
 • Profil sekmesinde ayarlara tıklayınız.
 • Uygulamalar sekmesindeki tüm uygulamaları devre dışı bırakınız.

İşlem bu kadar. Büyük ihtimal sorun düzelecektir. Sorunu devam eden arkadaşlar konu altından yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırım.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Yusuf Kalafat dedi ki:

  Instagram uygulamasının en büyük sorunlarından biri de virüslü uygulamalara yer vermesidir. Ve herkese API desteği sağlaması çok üzücü ipini koparan API sayesinde böyle zararlı yazılımlar yapabiliyor ve insanların özel bir nesnesine zarar veriyorlar.

 2. Enes köken dedi ki:

  Aynı sorun bende de oluyordu tanıdık tanımadık herkesin paylaşımlarını beğeniyordu fakat sonradan düzeldi.

 3. Yusuf Can dedi ki:

  botlarla yapılan takip ettirmeler sonrası bu konunun önemi ön plana çıktı gerçekten. Sosyal medyanın gerçekten cılkı çıktı.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Cs Go ve LoL oyunu akıcı oynayabilmek için sistem gereksinimleri

Bilgisayarım cs go ve lol oyununda kasar mı sorularına ithafen.. Sistemim cs go ve lol oyununu kaldırır mı sorularını oldukça...

Kapat