Zarif Bilgiler

Twitter boş tweet atmak! Eylül ayı güncel!

Twitter boş tweet atmak! Eylül ayı güncel!
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Twitterda neden boş tweet atılır sorusu geliyor akıllara.. Tabikide biraz dikkat çekmek birazda yazacaklarınızı yazamadığınız için olabilir..

Daha önceleri alt tuşuna basıp 255 yazınca boş tweet atılıyordu.

Şimdi güncel olarak yazı yazdığımız alanda Alt+0144 yaparak boş tweet atabilirsiniz. Biraz daha açarsak; alt tuşuna basılı tutup 0144 tuşlarına sırasıyla basarsanız tweetle butonun aktif olduğunu göreceksiniz.

Örnek olarak sizler için yaptım 🙂

https://twitter.com/_mehmetsezen/status/772945027710455808

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. samet dedi ki:

  Denedim gerçekten de çalışıyor teşekkürler 🙂

 2. Kenan Demir dedi ki:

  Twitter güncellemeleri ve değişiklikleri ile oldukça köşeye sıkışmıştı, şuanda boş mesaj ve 140 karakterin kalkmış olması artık anlaşılan güncelleme istekleri konusunda pes ettiklerini gösteriyor. Artık Bol bol Güncelleme gelecek gibi ne dersiniz ?

  1. msezen dedi ki:

   Boş tweet atılıyor şuan. Kullanıcılarına bağlı olarak güncellemelerini öngörüsüz şekilde yapacağını zannetmiyorum. Sosyal ağların oldukça fazla olduğu şu sıralar yanlış hamleler pek iyi karşılanmaz..

 3. pelinay dedi ki:

  Asıl merak ettiğim neden boş tweet atılıyor? Yani anlamı tam olarak nedir. Birilerinde görüp üzerimize alınmayalım sonra 🙂

 4. Ahmet dedi ki:

  Uzun süredir aradığım post bu işte acaba dedim boş twit atanlar bir şey mi buldular açık filan.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
İnstagram herkesi beğeniyor, takip ediyor sorununun çözümü

İnstagram hesabınız paylaşılanları otomatik beğeniyor veya tanımadığınız insanları mı takip ediyor? Evet arkadaşlar daha önce başıma geldiği için sizlerle paylaşmak...

Kapat