Zarif Bilgiler

Hotmail Yeniliklere Devam Ediyor

11.11.2019
69
Hotmail Yeniliklere Devam Ediyor

Hotmail yenilikler yapmaya devam ediyor. Servis rakiplerinin önüne geçmek adına çok çalışıyor. Geliştirici ekibi bir hafta önceden yapılacak bu yenililiği duyurmuştu. Microsoft tarafından geliştirilen, kullanıcılara sunulan Hotmail ücretsiz e – posta servisi olarak geçtiğimiz ay duyurduğu yeniliklerin üzerine bir yenisini ekledi. Bu yeni özelliklerinden bir tanesi de kullanıcılar tarafından çok sevilen “Akıllı Ekran“ özelliğiydi.

Hotmail resmi blogunda açıklanan Akıllı ekran özelliğini sayesinde artık gelen haber mailleri üzerinde de kullanabileceksiniz. Hotmail gelen kutusu üzerine, kullanıcılara dağıtılan maillerin yarısından fazlasının fırsatlar, kalan yarısının ise gerçek haber olduğunu fark eden Hotmail geliştiricileri düğmeye bastı ve bu harika özelliği devreye soktu.

Geliştirdikleri kod yardımıyla on binden fazla maili inceleme altına alıp, haber ve haber olmayarak sınıflandırmayı başardılar. Bunun üzerine iki ayrı klasör üzerine ayırma yapan ekip artık daha doğru bir şekilde gelen mailleri ayırabileceğini kullanıcılarına duyurdu. Bu sayede gelen mailleri daha rahat bir şekilde inceleyebileceksiniz.

Hotmail Ekibi İki Farklı Filtreleme Sistemini Devreye Soktu

Gelen Mailleri artık iki farklı şekilde filtreme imkanı sunuyor. Üstelik bunu tamamen otomatik olarak yapabiliyorsunuz. Sınıflandırma şu şekilde ayrılıyor. Gerçek haber metinleri, “Haberler” dosyası üzerinde sınıflandırılırken, reklam metinleri “Fırsatlar” dosyası üzerinde sınıflandırılacak. Bu sayede beklediğiniz fırsatları ilgili bölümde; haber metinlerini ise ona ait ayrılmış bölümde inceleyebilecek, cevap bekleyenleri cevaplandırabileceksiniz.

Hotmail kadrosu geliştirmeleri sürdürecek gibi gözüküyor. Rakipleri ile sıkı bir yarış halinde olan bu kadro sürekli olarak kullanıcılarına daha rahat bir mail kullanım deneyimi sunmak adına çalışıyor. Bu yarış en çok da kullanıcılara yarıyor çünkü her geçen gün maillerinizi daha hızlı, daha kolay bir şekilde cevaplaya biliyorsunuz. Şimdi çözüme ulaşın.

Kaynak : https://giris.email/hotmail-oturum-ac-giris-maillerinizi-kontrol-edin/

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.