Cuma, Eylül 2, 2022
Ana Sayfaİlgimi çekenlerLanetiyle Ün Salmış Ormanlar

Lanetiyle Ün Salmış Ormanlar

Masallarda orman figürü her zaman karanlık ve korkutucu yerler olarak gözükmüştür. Çoğu zamanda çocukları ve hatta yetişkinleri korkutmayı başarmıştır. Gerçek dünyada da tıpkı masallardakine benzer ürkütücü ormanlar bulunmaktadır. İşte insanı gördüğünde dahi ürperten ve asla gitmek istemeyeceğiniz o ormanlar:

Freetown State Ormanı, Massachusetts, ABD

İçerisinde Bridgetown Üçgeni denilen ve lanetli olarak kabul edilen bir bölgede bulunmaktadır. Bugüne kadar ormana giden sayısız insanın bölgede UFO, Koca Ayak ve hayalet gördüğüne dair polis raporlarında tutanakları bulunuyor.

Epping Ormanı, Essex, İngiltere

Tarihi milattan öncesi yıllara dayanan orman, İngiltere halkı tarafından lanetli olarak sayılıyor. Geçmişte ve günümüzde ormanın içinde sayısız cinayet işlenmesi buna etken. Ayrıca ağaçların görkemi ve ormandan ürpertici seslerin geldiği iddiaları da insanın korkmasına yetiyor ve artıyor bile.

Aokigahara Ormanı, Fuji Dağı, Japonya

İntihar Ormanı ve Ölüm Ormanı gibi isimlere sahip olan bu orman, 1950 yılından beri sayısız intihara tanıklık etmiştir. Bilinen kadarıyla yaklaşık bin kadar insanın intihara kalkıştığı bu orman yerel halk tarafından lanetli olarak görülüyor.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR