Cumartesi, Eylül 3, 2022
Ana SayfaKadınsıEn Zarif Saç Modelleri

En Zarif Saç Modelleri

En zarif saç modellerini sizler için özel olarak araştırdık. Pratik ve şık saç modellerine sahip olmak istiyorsanız yazı dizimizi mutlaka okumalısınız. Siz de okula ve iş yerlerinize size önereceğimiz zarif saç modelleri ile giderek beğenileri üzerinizde toplayabilir, herkesin dikkatini çekebilirsiniz.

 

ZARİF TOPUZ SAÇ MODELİ

Zarif ve pratik saç modellerine bayılacaksınız. Kolay yapılan ve kusursuz görünen saç modelleri için orta boy ve uzun saçlara sahip olmanız gerekir. Saçları önce enseden örtüp içeri doğru döndürerek topuz modeli verebilirsiniz.

 

ZARİF PRENSES SAÇ MODELİ

Kendinizi bir prenses hissetmek istiyorsanız saçlarınıza zarif prenses modeli verebilirsiniz. Bu saç modeli ile asil bir görünüme sahip olabilirsiniz. Saçları önden alacağınız ili tutamını geriye doğru döndürün. Arkada bulunan iki tutamı ince bir lastik toka ile bağlayıp burguları belirginleştirerek prenses saç modeli tasarlayabilirsiniz.

 

ZARİF PRATİK DALGALI SAÇ MODELİ

Saçları toplayıp ısı koruyucu sprey sıkın. İyice burulan saçların üzerinden saç maşasıyla geçin. Kalın saç yapınız varsa bu işlemi saçları ikiye ayırarak yapın. Maşayı saçların üzerinde en fazla 10 saniye tutmalısınız.

 

ZARİF KALIN SAÇ ÖRGÜ MODELİ

Sosyal medyada fenomen olmuş bireylerde bu saç modeli yaygın olarak görülür. İster ince tele sahip olun ister kalın saça sahip olun örgü modelleri ile siz de saçlarınıza şık ve estetik görünüm kazandırabilirsiniz. Saç yanlarından aldığınız iki tutamı arkadaki at kuyruğu ile birleştirin. Saç örgülerini açabildiğiniz kadar açın. Bu işlemi yaparken korkmayın, cesur olun. Saç örgülerini genişletmeyi ihmal etmeyin. Aradan çıkan küçük saçları saç spreyi ile yapıştırın.

 

ZARİF YALANCI SAÇ ÖRGÜ MODELİ

Bu saç modeli aslında saç örgü değildir. Örgü görünümüne sahip zarif at kuyruğu yapabilirsiniz. Saçların üst kısmından iki tutamı alıp lastik toka ile bağlanın. Alt bölümde de aynı işlemi yapın ve ikisini de birleştirin. Bu şekilde ilerleyerek at kuyruğunu bitirin. Tutamları gevşeterek saçlara örgü görünümü verebilirsiniz.

Sizler için tüm ayrıntıları derledik!

 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR