Zarif Bilgiler

Deniz Tuzu ile Saç Spreyi Nasıl Yapılır?

26.09.2018
83
Deniz Tuzu ile Saç Spreyi Nasıl Yapılır?
Yıldızlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Saçlarının kabarık olduğundan şikayetçi olan ve belirgin dalgalara herhangi bir işlem yapmadan sahip olmak isteyen kişiler için deniz tuzu spreyini keşfettik. Özellikle denizden çıktıktan sonra ya da duştan çıktıktan sonra saçların kuruması ile kabarık ve şekilsiz saçlardan şikayetçi olan kişiler için ideal seçeneklerden olan deniz tuzu sizlere doğal ve güzel dalgalara sahip olmanız için ideal bir saç spreyi olacaktır. Deniz tuzu saç spreyi nasıl yapılır, nasıl kullanılır gibi merak edilen tüm soruları da sizler için araştırdık.

 

Deniz Tuzu Saç Spreyi Tarifi

Deniz tuzu saç spreyi yapmak için öncelikle 2 bardak sıcak suyun içerisine 1 çay kaşığı yardımı ile tuz eklemelisiniz. İçerisine aynı zaman da saça uygulanacağı ve zarar vermemesi açısından 1 çay kaşığı Hindistancevizi yağı ve yarım çay kaşığı kadar da aloe vera eklemelisiniz. Güzel bir koku almak için ise 10 damla kadar da lavanta yağı eklemeli ve sprey şişesine ekleyerek güzel şekilde karıştırarak kullanabilirsiniz. Bu karışımı 2 hafta kullanabilirsiniz. Daha fazla kullanmanız bozulmasına neden olabilir.

Deniz Tuzu Saç Spreyi Nasıl Kullanılır?

 

Deniz tuzu saç spreyi kullanımını ıslak saçlara uygulamanızda yarar vardır. Islak saçlara uygulandığı zaman şekil alması oldukça kolay olurken muhteşem dalgalara da sahip olabilirsiniz. Spreyi uyguladıktan sonra elinizle saçınıza şekil vermeniz yeterli olacaktır.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Daha Parlak Cilde Sahip Olmanın Yolları

Parlak, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt her kadının hayali olup, maalesef ki gerek çevresel faktörler gerekse cilt sorunları bu hayallere...

Kapat