Zarif Bilgiler

En İyi E-Posta Servisleri ve G-Mail Alternatifleri

05.10.2018
111
En İyi E-Posta Servisleri ve G-Mail Alternatifleri
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Merhaba zarif.net‘e hoş geldiniz. Bu makalede, tüm zamanların en iyi e-posta uygulamaları listesini paylaşacağız. Günümüzde en popüler e-mail servisi olarak Gmail’i söyleyebiliriz. Fakat bu yazımızda gmail alternatifleri üzerine konuşacağız… Gmail dünyanın her yerinden 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip, peki ya gmail olmasaydı, hangi e-posta servislerini kullanabilirdik? 

 

Outlook

İlk sırada Outlook geliyor. Bu e-posta hizmetinin sahibi, Microsoft şirketinin sahibi ve dünyanın en zengin bir numaralı adamı olan Bill Gates. Bu gmail için iyi bir alternatiftir. Bu e-posta servisi tarayıcıların çoğunda desteklenmektedir ve hem Android’te hem de iOS’ta kullanılabilir. Maksimum yükleme boyutu  5 GB‘dir.

Yahoo! Mail

İkinci sıradaki Yahoo mail için, e-posta eki sınırı maksimum 25 MB’dir. 12 ay içinde kullanmadığınızda mail hesabı kapatılır. Yinede, çok kullanıcı dostu bir posta sistemidir. Yaklaşık 1 TB’lık bir depolama alanına sahiptir. 

iCloud Mail

Bu gmail için en iyi alternatiflerden biridir. Bu e-postanın teması, rakiplerine kıyasla harika görünüyor. Apple tarafından geliştirilmiştir ve ücretsiz bir en iyi e-posta servisidir. 5 GB sınır verir, reklamsızdır. Mac OS X, iOS çalışan cihazlar ve windows işletim sisteminde desteklenir. 

Yandex Mail

Yandex, 10GB’lık ücretsiz dosya yükleme sınırı sunar. 30 MB’lık maksimum yükleme dosyası boyutu sağlar. Bu e-posta servisi, gönderilen ve alınan e-postanın dilini değiştirmek için yerleşik çeviriciye sahiptir.

Umarım yukarıdaki bilgiler sizin için yararlıdır. Gmail 2004 yılında mail servisi hizmeti vermeye başladı. On yıldan uzun bir süredir e-posta platformuna hakim oldu. Ancak bazen alternatif bir mail hesabına ihtiyacımız olabilir ve bir arayışa girebiliriz. Bu nedenle bu yazıda gmail alternatifleri ve en iyi e-posta servisleri hakkında bilgi verdik. Sizin de önerileriniz varsa lütfen yorum kısmından bizimle paylaşın.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Vahdettin dedi ki:

    Hotmail ve ardından ise benim tercihim Gmail’dir. Yıllardır bunları kullanırım. Diğerlerini de iş olsun diye almıştım ama bir türlü alışamadım. Zaten bu ikisi işimi fazlasıyla görüyor. Ne diye heyecan arayayım 🙂

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Faiz Koridoru Nedir? Etkileri Nelerdir?

Ekonomi literatürüne göre “Faiz Koridoru: Merkez Bankası’nın gecelik borçlanma faizi ile borç verme faizi arasında oluşan alan” demektir.  

Kapat