Zarif Bilgiler

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

27.09.2018
108
En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları
Yıldızlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Android fotoğraf düzenleme programları ile çektiğiniz fotoğraflardaki ufak kusurları giderebilirsiniz.  Instagram gibi uygulamaların sunduğu filtreler yerine daha farklı ve yaratıcı efektler ile yakaladığınız kareleri aşağıdaki fotoğraf düzenleme uygulamaları ile bir adım daha öne çıkartabilirsiniz.

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom, profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ancak programı öğrenmeye vaktiniz yoksa, sizin için bu uygulama fazla karmaşık gelebilir. Bunun için basitleştirilmiş Lightroom CC, herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir uygulamadır. Android ve iOS için kullanabileceğiniz Adobe Lightroom CC, hazır ayarlar, pozlama ayarları gibi birçok özellikle tam donanımlı bir fotoğraf düzenleme programıdır. Uygulamayı Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz ya da Premium özellikleri kullanabilmek için aylık 10 dolarlık bir ücret karşılığında bu özelliklere sahip olabilirsiniz.

Photoshop Express

Adobe Photoshop’un yakın bir zamanda piyasaya sürdüğü Photoshop Express de Adobe’a ait ücretsiz fotoğraf düzenleme araçlarından biridir. Mobil ve tablet sürümünde sunulan özellikler masaüstü kadar güçlü özelliklere sahip olmasa da ücretsiz bir çok uygulamanın sunduğu özellikten daha fazlasını sunuyor.

Snapseed

Snapseed, Google tarafından tasarlanan profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. En sıradan fotoğrafların bile farklılaştırılabileceği ve çarpıcı fotoğrafla dönüştürülebileceği uygulama birçok düzenleme seçeneği sunar. Snapseed, bir fotoğrafın bulanıklığını, sıcaklığını ve desen katmanlarını değiştirebilir. 1960’lar efekti gibi bir çok efekt ile resimlerinizi kontrol etmenizi sağlar.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Telefonda Video Nasıl Gif Yapılır?

GIF, internet üzerinden paylaşılan popüler medya dosyalarından biridir. GIF'ler, çok fazla yer kaplamayan video dosyalarının kısa versiyonu gibidir. GIF'ler, küçük boyutları ve ayrıntılı...

Kapat