Perşembe, Eylül 8, 2022
Ana SayfaTelefonEn İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

En İyi Android Fotoğraf Düzenleme Programları

Android fotoğraf düzenleme programları ile çektiğiniz fotoğraflardaki ufak kusurları giderebilirsiniz.  Instagram gibi uygulamaların sunduğu filtreler yerine daha farklı ve yaratıcı efektler ile yakaladığınız kareleri aşağıdaki fotoğraf düzenleme uygulamaları ile bir adım daha öne çıkartabilirsiniz.

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom, profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Ancak programı öğrenmeye vaktiniz yoksa, sizin için bu uygulama fazla karmaşık gelebilir. Bunun için basitleştirilmiş Lightroom CC, herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir uygulamadır. Android ve iOS için kullanabileceğiniz Adobe Lightroom CC, hazır ayarlar, pozlama ayarları gibi birçok özellikle tam donanımlı bir fotoğraf düzenleme programıdır. Uygulamayı Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz ya da Premium özellikleri kullanabilmek için aylık 10 dolarlık bir ücret karşılığında bu özelliklere sahip olabilirsiniz.

Photoshop Express

Adobe Photoshop’un yakın bir zamanda piyasaya sürdüğü Photoshop Express de Adobe’a ait ücretsiz fotoğraf düzenleme araçlarından biridir. Mobil ve tablet sürümünde sunulan özellikler masaüstü kadar güçlü özelliklere sahip olmasa da ücretsiz bir çok uygulamanın sunduğu özellikten daha fazlasını sunuyor.

Snapseed

Snapseed, Google tarafından tasarlanan profesyonel fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. En sıradan fotoğrafların bile farklılaştırılabileceği ve çarpıcı fotoğrafla dönüştürülebileceği uygulama birçok düzenleme seçeneği sunar. Snapseed, bir fotoğrafın bulanıklığını, sıcaklığını ve desen katmanlarını değiştirebilir. 1960’lar efekti gibi bir çok efekt ile resimlerinizi kontrol etmenizi sağlar.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR