Zarif Bilgiler

Cs go durduruldu hatası ve donması (Çözüm)

16.08.2016
956
Cs go durduruldu hatası ve donması (Çözüm)
Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Cs  go da map yüklenirken karşıma çıkması sonucunda konuyla ilgilenmeye başladım diyebilirim. Daha sonrasında oyun içinde aynı sorunu yapmasıylada ilişkimizin seviyesi artmaya başladı.

Çözümüne gelecek olursak;

1: Steamı açın,  kütüphane sekmesinde oyunlara tıklayın, cs go nun üzerine sağ tıklayıp özellikler diyin, yerel dosyalar sekmesine gelin,  oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula diyin ve bunu yaptıktan sonra sorun büyük ihtimal çözülür.

 

Sorununuz çözülmez ise;

2: Oyuna girin, görüntü ayarlarından bütün ayarları en düşüğe çekin. Yine düzelmezse Görüntü formatını değiştirin örn; 16:9 ise 4:3 yapın.

Bende sorun bu şekilde çözüldü arkadaşlar, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Resimlerin arka planını şeffaf yapmak XP

Resimlerin arka planını şeffaf, saydam, transparan artık nasıl derseniz yapımını göstericem arkadaşlar. Bunu diğer sitelerde paint.net ile nasıl yapıldığını göstermişler...

Kapat