Zarif Bilgiler

Android En İyi 4 Batarya Tasarruf Programı

26.09.2018
98
Android En İyi 4 Batarya Tasarruf Programı
Yıldızlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Akıllı telefonlar çağında yaşıyoruz. Bugün sahip olduğumuz akıllı telefonların çoğu Android işletim sistemini çalıştırıyor. Bugün en iyi denenmiş ve test edilmiş Android batarya tasarruf programları listesine bir göz atalım…

1. DU Battery Saver: Uygulamayı açtığınızda, pil kullanımınızın ayrıntılı bir analizini sunar. Uygulama ayrıca sizin gereksiniminize göre seçim yapabilmeniz için kapsamlı pil tasarrufu modu seçenekleri gösterir. Pil ömrünüzü tüketen kullanılmayan uygulamaları otomatik olarak kapatır.

2. JuiceDefender: Cihazınızda pil tasarrufu için kullanabileceğiniz önceden ayarlanmış profillere sahiptir. Mobil veri, WiFi, 3G / 4G bağlantı ve parlaklık gibi şarj tüketen durumların analizini yapar. Genellikle tam otomatik olarak batarya tasarrufu sağlar.

3. Battery Doctor: Uygulama, her uygulamanın ne kadar güç kullandığını ve söz konusu uygulamayı kapatmanız durumunda ne kadar tasarruf ettiğinizi gösterir. Pilinizin sizi ne kadar idare edebileceği konusunda size gerçekçi bir analiz verir.

4. Booster for Android: Bir pil tasarrufu ve telefon hızlandırma uygulamasıdır. Uygulamanın tam işlevi, önbellek temizleyerek ve işe yaramamasına rağmen çalışan uygulamaları kaldırarak, Android sisteminizi temizler ve hızınızı arttırır.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Deniz Tuzu ile Saç Spreyi Nasıl Yapılır?

Saçlarının kabarık olduğundan şikayetçi olan ve belirgin dalgalara herhangi bir işlem yapmadan sahip olmak isteyen kişiler için deniz tuzu spreyini...

Kapat