Pazar, Eylül 4, 2022
Ana SayfaBilgisayarCanva Sınırsız Pro Üyelik Nasıl Alınır?

Canva Sınırsız Pro Üyelik Nasıl Alınır?

Son dönemlerin en popüler fotoğraf uygulaması olan Canva, vermiş olduğu reklamlarla popülerliğine popülerlik katmakta. Biz de bu sayfada canva sınırsız pro üyelik nasıl alınır sorusuna açıklamalı şekilde yanıtlar vereceğiz.

Eskiden fotoğraf uygulamaları olarak çok sık şekilde kullanılan programlar çok popüler iken günümüzde ise bu durum biraz tersine dönmüş gibi görünüyor. Bunun sebebi ise programların hedef almış olduğu kitlelerdir.

Özellikle de profesyonel olmadan bir tasarım yapma amacında olan ancak Adobe’nin programlarının karmaşıklığı sebebiyle hiçbir zaman bu işe girişememiş olanların gözdesi durumuna gelen Canva, sunmuş olduğu kolaylık sebebiyle milyonlarca üyeyi kendine çekmeyi başardı. Canva’da binlerce farklı tasarım, şablon, afiş, banner, logo ve imaj çalışması yapabilen kullanıcılar özellikle de tanıdıklarını uygulamaya davet ederek uygulamanın daha da büyümesine vesile oldular.

YouTuberların da sık sık kullandığı bir uygulama haline gelen Canva’da sadece görsel öğeler yapılmıyor. Aynı zamanda görsel zekanıza bağlı olarak birçok intro videosu, tanıtım videosu gibi hareketlilik sunan sanatsal eserler de ortaya çıkarılabiliyor.

Canva üyelik çeşitleri nelerdir?

Canva’da şu anda halihazırda iki farklı üyelik tipi bulunmaktadır. Birincisi normal üyelik ikincisi ise pro üyelik. Normal üyelikle de birçok farklı tasarım yapabilmek mümkündür. Tamamen görsel zekânıza bağlı olduğu için normal üyelikle harika sanat eserleri çıkarabilirsiniz.

Yeni üyeler özellikle de ilk 15 gün boyunca Canva’yı pro şeklinde kullanır. Daha sonra ise kendi isteğine göre pro sürümüne devam edebilir veya ücret ödemeden normal sürümde kalabilir.

Pro sürümünde daha fazla şablon, tasarım ve görsel barındırır ve görsel zenginlik açısından mükemmel bir veritabanı sunar.

Canva sınırsız pro üyelik nasıl alınır?

Canva’da sınırsız bir şekilde pro üyelik almanın 3 yöntemi bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve Türkiye’de en yaygın kullanılanı yeniden üye olmaktır. Site her yeni üyeye 15 gün pro özelliği tanımlar. 15 günün ardından kayıt olunan üyelikten pro özellik silinir ancak siz yeni bir üyelik açarak tekrar 15 gün pro sürümü kullanabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise davetiye şeklindedir. Canva’da öğretmen ve öğrenci hesapları bulunmaktadır. Öğretmenler yeni öğrencileri davet ederek onlara pro sürüm kullanma imkânı sunmaktadırlar. Tanıdığınız veya çevrenizde öğretmen hesabı olan bir kişiden öğrenci davetiye için ricada bulunarak Canva proya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

En etkili ve son yöntem ise Canva pro satışı yapan sitelerden üyelik satın almaktır. Bu üyelikler genellikle yukarda bahsetmiş olduğumuz öğrenci hesaplarıdır ancak sınırsız pro üyelik özelliği sunarlar. Ayrıca fiyatları da çok uygundur. Herkesin rahatlıkla satın alabileceği bu hesapları güvenilir yerlerden almak ise size kalan ve sizin dikkat etmeniz gereken durumdur. Özellikle Google’da arama yaptığınızda da karşınıza onlarca site gelebilir. Reklam olmayan ancak üst sıralarda olan siteleri araştırarak güvenilir olup olmadıklarına bakabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR