Zarif Bilgiler

Düşük Yatırımlı İş Fikri: Ücretli Bisiklet Bakım ve Onarımı

Düşük Yatırımlı İş Fikri: Ücretli Bisiklet Bakım ve Onarımı

Konu İçeriği Haritası

Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Merhaba arkadaşlar bugün düşük yatırımlı iş fikirleri arasında bisiklet bakımı ve onarımı hakkında bazı fikirler ve önerilerde bulunmak istiyorum.

Ücretli Bisiklet Bakım ve Onarımı

Öncelikle belirtelim ki, ülkemizin yapısı gereği birçok bölgesinde, bisiklet bakımı ve onarımı mevsimsel olma eğilimindedir. Kışın genellikle bisiklet kullanılmaz. Ancak farklı bir bakış açısı ile bir takım ek hizmetler verebilirsiniz. Bisiklet bakımı ve onarımı için gereken malzemeleri araştırma yaparak bulmanız mümkündür. Bu yazıda genel bir bakış açısına sahip olmanız adına bilgileri ele alalım…

Bir depolama birimi kiralayıp, ayarlama yaptıktan ve üzerinde gerekli onarımları ve dekorasyonu yaptıktan sonra, insanların bisikletlerini kış boyunca saklayacağı, hatta yazın da bisikleti kullanmadığı zamanlarda güven içerisinde saklayacakları bir sistem kurabilirsiniz.

Bu iş için öncelikle seçtiğiniz muhitin uygun olması gerekmektedir. Yani insanların bisiklet kullandığı bir konum tespit ederek bu işi orada yapmalısınız. Uygun bir muhit bulduğunuzda düşük maliyetli yatırımla, tüm yıl boyunca iş yapabilirsiniz. 

İşinizde iyi olmak için, güzel bir dekor, iyi bir sistem, internet üzerinden konumunuzu iyi bildiren bir website ve Google benim işletmem hizmetleri gibi servisleri kullanarak, bölgeniz üzerinde etkin bir çevrimiçi çalışma yürütmelisiniz.

Böylelikle aylık 1000 TL civarında bir masrafla 4000 TL civarında bir gelire sahip olabilirsiniz. Kar etmemeniz durumunda elinizdeki malzemeleri %30-40 zararla elinizde çıkararak potansiyel zararınızı da minimum düzeye indirmiş olursunuz.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Ev Stüdyosu Kurmak İçin Gerekenler

Kaliteli bir ev kayıt stüdyosu için, iyi bir mikrofon, sağlam bir mikrofon standı, yalıtım sistemi ve sesinizi kaydetmek için gereken diğer...

Kapat