Salı, Eylül 6, 2022
Ana SayfaFinans - Forex - Kripto ParaYıllık Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Yıllık Aidatı Olmayan Kredi Kartları

Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileri?

Kredi kartları ile ilgili mevzuat doğrultusunda bankalar bir takım düzenlemeleri yapmak zorundadır. Her banka aidatsız olarak kredi kartı çıkarmak zorundadır. Ayrıca her banka aynı limit ile hali hazırda bulunan kredi kartını aidatsız kredi kartına çevirmek zorundadır. Fakat bu kartlar ile ilgili bankaların bir takım inisiyatifleri bulunur.

Yıllık ücreti bulunmayan kartlar için banka istemediği takdirde taksitlendirme işlemi uygulamayabilir. Aynı şekilde aidatsız kartlar banka istemediği takdirde kampanyalardan da yararlanmaz. Puan ve mil kazanma konusunda da bu kartlarda tamamen banka isteği ile hareket edilir.

Hangi Kredi Kartlarında Aidat Yoktur?

Enpara.com kredi kartında yıllık aidat bulunmaz. Üstelik bu kartta aidatsız kullanım için süre sınırlaması bulunmaz. Yani ömür boyu bu kart ile yıllık aidat ödemeden işlem yapılabilir. Bu kartta her ay dilediğiniz harcamada 3 bin liraya kadar taksitlendirme de yapılır. QNB Finansbank ile anlaşmalı iş yerlerinden taksitli alışveriş yapma imkanınız bulunur.

Yıllık Aidatı Olmayan Garanti Kartları

Garanti BBVA Bonus Genç kart içinde aidat ödemesi bulunmaz. Bonus Genç’e özel olarak hazırlanan özel Steam’den bonus da kazanmanız mümkündür. Karttan 10 liraya kadar bonus kazanılır. Bu kart ile Polo Garage mağazalarından 3 taksitli olarak alışveriş yapılabilir.

Garanti BBVA Flexi Card da yıllık aidatı olmayan kredi kartları arasında yer alır. Bu kart kullanıcıları Metro Toptancı marketlerde 50 Lira metro bonus kazanabilir. Ayrıca Mudo mağazalarında 12 aya kadar taksit imkanı da bu kart ile sağlanır. Toplamda kartta 40 liraya varan bonus kazanılır. Kuveyt Türk İhtiyaç kart da aynı şekilde yıllık aidatı olmayan kredi kartları arasında yer alır.

Yıllık Aidatı Olmayan Kredi Kartlarının Özellikleri

Yıllık olarak alınmayan aidatlarda kredi kartlarının pek çok tasarrufu bankaların elindedir. Bu kartlarda bankalar kampanyaları belirler. Bazı mağazalarda taksitlendirme yapılır. Ayrıca kazanılacak mil ve puanlar da aynı şekilde banka tasarrufu ile gerçekleşir. Kampanya anlamında ve taksit olarak yapılan harcamalarda kredi kartı limiti de avantaj sağlar. Gelirinize göre düzenlenen kredi kartı limiti ile alışveriş yapma olanağınız belirlenir. 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR