Zarif Bilgiler

Rakip Sitelerin Hitini Öğrenme

29.10.2018
44
Rakip Sitelerin Hitini Öğrenme
Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Kendi web sitenizin trafiğini görmek istiyorsanız, Google Analytics gibi hizmetleri kullanabilirsiniz. Ancak başka sitelerin hitini bilmek istiyorsanız, bazı araçları kullanmanız gerekir. Bugün ücretli ve ücretsiz olarak rakip site hiti tahmin etme programlarını paylaşacağım. Bu programlarla, rakibinizin en popüler trafik anahtar kelimelerini öğrenirsiniz. 

Rakip Sitelerin Hitini Öğrenme Hizmetleri

  • SEMrush, rakip site dahil herhangi bir sitenin web sitesi trafik raporunu almak için akla gelen ilk araçtır. Doğrudur ve bilgi öğrenmek istediğiniz web sitesinin en yakın ziyaretçi sayısını size sunar.
  • Similar Web, dünya çapında herhangi bir sitenin trafiğini tahmin etmek için kullanabileceğiniz ikinci araçtır. Sitenin trafik seviyelerini öğrenmek için web sitelerine gitmeli ve istediğiniz web sitesi ismini girmelisiniz.
  • Alexa, herhangi bir web sitesi trafiğini ücretsiz olarak kontrol etmenize yardımcı olur. Sitelerin ayda ortalama ortalama hit, hemen çıkma oranı ve tekil ziyaretçi sayısı gibi bilgilerini verir.
  • Ahrefs başka bir güvenilir web sitesi trafik izleme aracıdır. Ahrefs tam kapsamlı anahtar kelime ve hit analiz aracıdır.
  • SpyFu, sadece web sitesi trafik analizi için yararlı değil, aynı zamanda en karlı anahtar kelimeler ve ücretli ve organik arama için reklam bulmak için güçlü bir SEO aracıdır. Rakiplerinizin arama pazarlaması gizli formülünü kolaylıkla ortaya koyar.
  • SitePrice, bir web sitesinin tahmini değerini bilmek için üretilmiştir. Aynı zamanda dünyadaki herhangi bir web sitesinin trafiğini bulmak için de yararlı olabilir.

Rakip site hiti öğrenme programlarını paylaştık. Sizler de bu listeye göz atarak; Kendi web sitenize daha fazla arama trafiği çekmek için aynı anahtar kelimeleri hedefleyebilirsiniz.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kaan dedi ki:

    Ben Ahrefs ile SpyFu kullanıyorum. Ahrefs’ten gayet memnunum. Arayüzü de çok basit ve kullanışlı ama çok geç güncelleniyor. Ahrefs gibi bir markaya hiç yakışmıyor.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
stres kaynağı
Düğün Öncesi Stresini Azaltacak 5 Öneri

Düğün öncesinde üzerinizde büyük bir stresin olduğunun farkındayız çünkü evlilik insanın hayatında verebileceği en önemli kararların başında geliyor. Ama her...

Kapat