Zarif Bilgiler

Instagram Video İndirme (Programsız ve Programlı)

10.11.2018
51
Instagram Video İndirme (Programsız ve Programlı)
Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Instagram Video İndirme

Instagram, kullanıcıların fotoğraflarını ve videolarını herkese açık veya özel olarak önceden onaylanmış takipçilere paylaşmasına izin veren en popüler mobil, masaüstü ve internet tabanlı fotoğraf paylaşım uygulamalarından ve hizmetlerinden biridir. Herhangi bir Instagram fotoğrafını gerçekten beğendiğimizde, ekran görüntüsünü alarak kolayca kaydedebiliriz. Ancak, Instagram videoları söz konusu olduğunda, Android telefon veya PC’de Instagram videoları indirmek için doğrudan bir seçenek yoktur.

Bu yazımızda “instagram video indirme uygulaması” ve “instagram video indirme android programsız” gibi aramalarınıza yanıt olacak bazı yöntemlerden bahsetmek istiyorum… 

Android Dosya Yöneticisi’ni Kullanma

Herhangi bir en son Android akıllı telefonu kullanıyorsanız , telefonunuzdaki Instagram videolarını kaydetmek için herhangi bir Instagram video indirme aracına veya herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına bile ihtiyacınız yoktur. Dosya Yöneticisi uygulamasını açın ve ardından Android ➽ Data ➽ com.instagram.android ➽ Cache ➽ Videos klasörüne gidin. Burada izlenen tüm video dosyalarını .clean uzantılı göreceksiniz. .clean video dosyalarının uzantısı .mp4 olarak değiştirmeniz yeterlidir. Instagram video indirmek Instagram Video indirici uygulamasını kullanmadan Android’de video indirmek bu kadar basittir.

Aklınızda tutmanız gereken bir şey, Instagram videoları telefonunuzda ters sırada listelenir. Bu, izlediğiniz en yeni videonun listenin en üstünde olacağı anlamına gelir. Bu nedenle, Android cihazınızdaki Instagram’dan video indirmek için video dosyalarının uzantısını .mp4 olarak değiştirin. 

Instagram Video İndirme Programı

Eğer video dosyalarının uzantısını değiştirmek yerine Android için Instagram video indiricisini kullanmak isterseniz, en sevdiğiniz Instagram videolarını indirmek için Video Downloader for Instagram adlı çok iyi bir popüler Android uygulamasını kullanabilirsiniz. Instagram Android uygulaması için Video Downloader özellikle android galerinize Instagram videoları ve resimleri kaydetmek için yazılan bir uygulamadır. Bu Instagram video indirme uygulamasını Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
WordPress Çoklu Dil Eklentisi
En İyi WordPress Dil Çeviri Eklentisi Hangisi?

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda nasıl çok dilli bir WordPress sayfası oluşturulur sorusunu yanıtlayacağız. En iyi wordpress çoklu dil eklentisi hangisi, wordpress site...

Kapat