Zarif Bilgiler

En İyi Android Tarayıcıları 2018

01.10.2018
40
En İyi Android Tarayıcıları 2018
Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Tarayıcılar, telefondan internete bağlanmak için kullandığımız yazılımlardır. Çoğunlukla, her Android telefonda bir tarayıcı uygulaması varsayılan olarak gelir. Ancak, tüm tarayıcılar size kaliteli ve güvenilir bir tarama deneyimi sunamaz. Google Play Store’da, hızlı bir deneyim sunan ve olabildiğince az veri tüketen çok sayıda web browser bulunmaktadır. Bu yazımızda tavsiye edilen tarayıcı uygulamaları bir derlemedir. İhtiyacınıza en uygun olan seçip indirmenizi öneririz.

Dolphin Browser

Bu uygulama, mail adreslerinizle senkronizasyon, HTML5 video oynatıcı, reklam engelleyici, sekmeli gezinti, flash player desteği ve gizli sekme gibi özellikler içerir.

Firefox Browser

Göz alıcı bir sörf deneyimi sunan en iyi Android tarayıcılardan biri olan Firefox; HTML5 desteği, mail ve pc tarayıcı ile senkronizasyon özelliğiyle beraber bir çok eklenti desteği sağlar.

Brave Browser

Brave, büyük haber sitelerini cep telefonundaki Chrome / Safari’den 2 kat daha hızlı ve Chrome’daki masaüstünden 2 kat daha hızlı yükleyen bir tarayıcıdır.

UC Browser

Bir Alibaba Group şirketi olan UCWeb tarafından geliştirilen bu uygulama, Android, iOS, Windows Phone ve Blackberry gibi tüm işletim sistemleri tarafından kullanılabilir.

Maxthon5 Browser

Maxthon, iOS ve Android gibi her işletim sistemi ile uyumlu ve sorunsuz çalışan temel bir web tarayıcısıdır. Bu web tarayıcısı, güçlü güvenlik özelliklerine sahiptir. Tarama geçmişinizin tüm izlerini manuel olarak silebilir veya tarayıcıyı kapattığınızda otomatik olarak silmesi için ayar yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Devamını oku:
Onay Şahin’den Radar Türküsü!

Karadenizli sanatçı Onay Şahin'in radar cezası alması sonucu biraz isyan ve bu duruma rahatsızlığını belirtmek adına yaptığı radar adlı türküyü...

Kapat