Zarif Bilgiler

En İyi Android Tarayıcıları 2018

01.10.2018
91
En İyi Android Tarayıcıları 2018
Yıldızlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Tarayıcılar, telefondan internete bağlanmak için kullandığımız yazılımlardır. Çoğunlukla, her Android telefonda bir tarayıcı uygulaması varsayılan olarak gelir. Ancak, tüm tarayıcılar size kaliteli ve güvenilir bir tarama deneyimi sunamaz. Google Play Store’da, hızlı bir deneyim sunan ve olabildiğince az veri tüketen çok sayıda web browser bulunmaktadır. Bu yazımızda tavsiye edilen tarayıcı uygulamaları bir derlemedir. İhtiyacınıza en uygun olan seçip indirmenizi öneririz.

Dolphin Browser

Bu uygulama, mail adreslerinizle senkronizasyon, HTML5 video oynatıcı, reklam engelleyici, sekmeli gezinti, flash player desteği ve gizli sekme gibi özellikler içerir.

Firefox Browser

Göz alıcı bir sörf deneyimi sunan en iyi Android tarayıcılardan biri olan Firefox; HTML5 desteği, mail ve pc tarayıcı ile senkronizasyon özelliğiyle beraber bir çok eklenti desteği sağlar.

Brave Browser

Brave, büyük haber sitelerini cep telefonundaki Chrome / Safari’den 2 kat daha hızlı ve Chrome’daki masaüstünden 2 kat daha hızlı yükleyen bir tarayıcıdır.

UC Browser

Bir Alibaba Group şirketi olan UCWeb tarafından geliştirilen bu uygulama, Android, iOS, Windows Phone ve Blackberry gibi tüm işletim sistemleri tarafından kullanılabilir.

Maxthon5 Browser

Maxthon, iOS ve Android gibi her işletim sistemi ile uyumlu ve sorunsuz çalışan temel bir web tarayıcısıdır. Bu web tarayıcısı, güçlü güvenlik özelliklerine sahiptir. Tarama geçmişinizin tüm izlerini manuel olarak silebilir veya tarayıcıyı kapattığınızda otomatik olarak silmesi için ayar yapabilirsiniz.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. asaf eren dedi ki:

    Brave Browser opera, chrome ve firefox ‘a göre basit ama fazla yer kaplamıyor hızıda oldukça iyi mobil desteğide muazzam.

  2. İsmail dedi ki:

    Alışkanlık mı bilmiyorum ama nedense bana hep chrome en iyisi gibi geliyor. Fakat konuya rastlamam ile birlikte belirttiğiniz tarayıcıları da deneyeceğim.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
SSD Harddisk Alıp Laptop’a Monte Etmek ve Kullanmak

Kullandığım bilgisayarın açılması bazen o kadar uzun sürüyordu ki arada hiç açılmayacak diye korkuyordum. Bilirsiniz acil bir işiniz vardır ve...

Kapat