Zarif Bilgiler

Chrome verileri başka bilgisayara aktarma veya kullanma

23.08.2016
1.149
Chrome verileri başka bilgisayara aktarma veya kullanma
Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Chrome’da şifrelerinizi veya geçmişinizi başka bir bilgisayarda kullanabilirsiniz yada başka bir bilgisayara tüm verilerinizi aktarmak isteyebilirsiniz.

Chrome’da google’a giriş yaptığınız gmail hesabıyla yeni bilgisayarınızda giriş yaparsanız otomatik olarak bilgilerinizi kullanmaya başlayacaksınız. Ayrıca 2 bilgisayarda aynı oturum ile giriş yaparsanız aynı geçmişi ve diğer verileri ortak kullanırsınız.

Chrome’da giriş yapmak için;

Chrome’u açıp ayarlara geliniz. En üsste ilk çıkacak olan chrome uygulamasında oturum açınız buttonuna tıklayınız. Tıkladıktan sonra kullanmak istediğiniz verilerinizi seçip senkronize edebilirsiniz.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Çalgı Çengi İkimiz tanıtımı yayınlandı

Çalgı çengi filminden sonra çalgı çengiye ara veren Ahmet Kural ve Murat Cemcir, düğün dernek film serileri, işler güçler ve...

Kapat