Zarif Bilgiler

Chrome verileri başka bilgisayara aktarma veya kullanma

23.08.2016
1.071
Chrome verileri başka bilgisayara aktarma veya kullanma
Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Chrome’da şifrelerinizi veya geçmişinizi başka bir bilgisayarda kullanabilirsiniz yada başka bir bilgisayara tüm verilerinizi aktarmak isteyebilirsiniz.

Chrome’da google’a giriş yaptığınız gmail hesabıyla yeni bilgisayarınızda giriş yaparsanız otomatik olarak bilgilerinizi kullanmaya başlayacaksınız. Ayrıca 2 bilgisayarda aynı oturum ile giriş yaparsanız aynı geçmişi ve diğer verileri ortak kullanırsınız.

Chrome’da giriş yapmak için;

Chrome’u açıp ayarlara geliniz. En üsste ilk çıkacak olan chrome uygulamasında oturum açınız buttonuna tıklayınız. Tıkladıktan sonra kullanmak istediğiniz verilerinizi seçip senkronize edebilirsiniz.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Devamını oku:
Cs Go ve LoL oyunu akıcı oynayabilmek için sistem gereksinimleri

Bilgisayarım cs go ve lol oyununda kasar mı sorularına ithafen.. Sistemim cs go ve lol oyununu kaldırır mı sorularını oldukça...

Kapat