Zarif Bilgiler

Apple iPad Pro Lansmanı 30 Ekim Tarihinde

Apple iPad Pro Lansmanı 30 Ekim Tarihinde
Yıldızlayın!
[Toplam: 8 Ortalama: 3.9]

Ekim ayı sonunda Apple tarafından yapılacak etkinlik ile alakalı sızma bilgiler yayılmaya devam ediyor. 30 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan etkinlikte iPad Pro modeli için lansman gerçekleşecek. Detaylara inmeden önce eminiz ki büyük bir kesimin merak ettiği soru “Fiyatı ne olacak”, ancak cevap vermek şuan mümkün değil. Bizi şaşırtacak fiyatların ortaya çıkacağı kaçınılmaz bir gerçek.

iPad Pro Modeli Özellikleri Ne Olacak?

Yeni model de ağırlık olarak donanıma önem verildi. Ekran ve hız konusunda kullanıcıyı tatmin edecek değişikliklerin yanı sıra dokunmatiğin kullanılması konusunda yeni kalemde yeniliklere gidildi. Teknik özellik konusunda net tahminler yapılamaz ancak Apple bu sefer tasarımı geride planda bırakarak ekran kalitesi ve donanımı ile kullanıcıyı etkileyecek.

iPad Pro Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Yazımıza ilk başlarken kendimizi tutamayıp direkt olarak bu konuya giriş yaptık ancak net bir bilgi yer almıyor. Apple’ın uygun fiyat olarak sunar diye beklediğimiz modellerin dahi Türkiye de yüksek fiyat olarak karşımıza geldiğini düşünürsek bu model için de düşük fiyat beklentisi içerisine girmemiz hayal olacaktır. iPad kullanıcıları arasında fiyat aralığına önem verenler için mutlu haber, sızan bilgilere göre mini olarak farklı bir modelin daha ilerleyen zamanlarda lansman edileceği.

Bunun yanı sıra merakla beklenen etkinlik gününde Apple iPad Pro haricinde ürün tanıtımı yapılır mı bilinmez ancak diğer Pro Mini ile kablosuz şarj cihazı ile alakalı spoiler tadında bilgi verilmesi kullanıcıları heyecanlandıracaktır. Her ne kadar fiyatları konusunda ülkemizde de gündem olan Apple’ın etkinliklerine de ilgi bir o kadar fazla olduğundan detaylar sonrasında yine sizlerle olacak.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zodoc dedi ki:

    ipad air 1 ve air 2 kullanıcısıyım diğer tabletlere 300-500 vermek yerine 1500 -2000 tl vererek sağlam kullanılabilir ve uzun ömürlü bir tablet kişisel ve iş olmak üzere iki farklı yerde kullanılabilecek bir mini pc almayı tavsiye ederim. apple tabletleri çok sağlam gerçekten pil ömrü tatmin ediyor. tavsiye ederim.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Türünün İlk Örneği Olan Nano Aşının Farklı Kanser Tiplerine Uygulanabilmesi

Çağımızın vebası, birçok insanın hayat kalitelerinin aşırı derece de bozulması ve hatta hayatlarının sona ermesi ile sonuçlanabilen kanser hastalığı, belki...

Kapat