Zarif Bilgiler

Kredi Kartı Nasıl Nakite Çevrilir? (Aynı Günde)

Kredi Kartı Nasıl Nakite Çevrilir? (Aynı Günde)
Yıldızlayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]

Kredi kartını nakite çevirme yöntemleri hakkında bazı bilgiler paylaşacağımız bu yazıda kredi kartınızdaki limiti nakite çevirmeniz için ipuçları bulabilirsiniz.

Kredi Kartı Nasıl Nakite Çevrilir?

İnternette Ürün Satıp-Almak

İnternet alışverişlerine dair iyi bir tecrübe ve bilgi sahibiyseniz, internette sanal ürün satan sitelerde bir adet satıcı ürünü oluşturup hayali bu ürünü diğer hesabınızdan alarak kredi kartınızda nakiti, gerçek paraya çevirebilirsiniz. Ortalama yüzde 5 civarı komisyon ödeyerek bu yöntemi uygulamanız mümkün. Detaylı bilgi için sanalpazar kredi kartı nakite çevirme şeklinde arama yapabilirsiniz. Ancak internetten alışverişlere dair kapsamlı bilginiz yoksa bu maddeyi atlayın.

Altın Alıp Bozdurmak

İkinci yöntemde kredi kartı ile altın satışı yapan bir mağazaya gidip altın alıp, daha sonra satmak sureti ile kredi kartı limitinizi nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu anlattığımız kredi kartını nakite çevirme yöntemi ile ilgili sorunuz olursa yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Telefon Alıp Satmak

Üçüncü yöntemde ise kullanacağımız yöntem telefon almaktır. Büyük mağazalardan tek çekimde almak yöntemi ile telefon alıp, daha sonra küçük telefonculara ufak zararlarla satabilirsiniz. Yani Teknosa veya MediaMarkt veya Vatan gibi büyük mağazalardan telefon aldıktan sonra küçük mağazalara gelip telefonu satabilirsiniz. 

Bu yöntemleri uygulayarak aynı gün içinde kredi kartınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları alt kısımda yer alan yorum bölümünden sorarak cevap alabilirsiniz. 

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sinan dedi ki:

    Gayet güzel fikirler, elinize sağlık. Özellikle altın alıp bozdurma fikri benim çok kafama yattı. Ara ara kredi kartı ödemelerini yaparken zorlanıyorum. Bu şekilde borç ötelemesi yapabilirim.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Ötenazi Kime Uygulanır, Hangi Ülkede Yasaldır?
Ötenazi Kime Uygulanır, Hangi Ülkede Yasaldır?

Ötenazi kime uygulanır ve hangi ülkede yasaldır konusuna açıklık getirmeden önce bu konu hakkında çok fazla fikir sahibi olmayanları aydınlatmak...

Kapat