Zarif Bilgiler

En İyi İndirme Programı: Internet Download Manager (IDM)

En İyi İndirme Programı: Internet Download Manager (IDM)
Yıldızlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]

Internet Download Manager (IDM), internetten herhangi bir dosya türünü indirmenize yardımcı olacak güçlü bir indirme programıdır. Kullanıcı dostu özelliklere sahip olduğundan IDM programı en çok tercih edilen en popüler müzik, video, belge indirme programıdır. 

IDM Nedir?

Internet Download Manager, virüslere karşı duyarlı ve indirme dosyalarını kaydetmenize yardımcı olacak bir indirme aracı veya programıdır. IDM ile, filmler, videolar, oyunlar ve metin dosyaları gibi internetten içerik indirmeniz mümkündür.

Internet Download Manager Özellikleri

Peki Internet Download Manager programını diğerlerinden ayıran özellikler nelerdir? İşte IDM’nin önemli özellikleri…

  1. Google Chrome, Firefox, Opera, Internet Explorer gibi her türlü internet tarayıcısını destekler. Yani IDM, kullanmak istediğiniz tüm İnternet tarayıcılarını destekler.
  2. Zaman çizelgenize göre, indirme içeriğinizi bu araç ile koruyabilirsiniz. İndirme işlemi sırasında herhangi bir dosyayı kaldırmak isterseniz, bunu yapabilirsiniz. Bu uygulamada, indirme sırasında istediğiniz içeriği istediğiniz zaman ekleyebilirsiniz.
  3. En iyi indirme programıdır. Hızınızı 5 kata kadar hızlandırır.
  4. İnternet bağlantısı kesintisi, donanım sorunu ve PC’nin kapatılması gibi problemlere düştüğünüzde indirirken içeriğinizin kaybalmamasına yardımcı olan bu program ile güvenli bir şekilde ortam dosyası indirebilirsiniz.

Bu yazımızda internetten en iyi film indirme programı hangisi sorusunu cevapladık. Ayrıca internetten en iyi müzik indirme programı aramalarınız için de cevabınızı bu yazımızda bulabilirsiniz.

Internet Download Manager Nasıl İndirilir?

IDM programını indirmek için internete idm indir yazıp ilk gelen 3 siteden birini kullanabilirsiniz. Ancak bütün özellikleri kullanmak için premium sürüme sahip olmanız gerekir.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Peymacun dedi ki:

    Açıkçası indirme programları arasında kesinlikle en iyisi internet download manager. İndirilecek dosyayı bölerek her birini ayrı kanallar halinde indiriyor. Bu yüzden hızlı bir indirme sağlıyor ancak şöyle bir durum var. Tüm kanallar indirmek için bu indirme kanalına yöneldiği için aynı ağa bağlı diğer cihazların da interneti doğal olarak düşüyor. Ayrıca online oyun v.s oynarken pause yapmak gerekiyor.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Gündemi Kolayca Takip Et

Gündemi takip etmek önemli, sen gündemi nereden takip ediyorsun? Twitter, Facebook ve Haber siteleri hangisi? Sosyal Medya

Kapat