Zarif Bilgiler

En iyi android cleaner programı

24.09.2018
75
En iyi android cleaner programı
Yıldızlayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]

Rutin bakım Android için bir zorunluluk değil, ama zaman zaman telefon hızını artırmakpil ömrünü uzatmak ve gereksiz dosyaları silmek için telefonunuzda temizlik yapmanız gerekebilir. Android Cleaner programları bunun için vardır. Zira önbellek dosyaları zamanla birikir. Küçük resimler ve çeşitli site dosyaları, zamanla telefonunuzda fazla yer kaplamaya başlar. Bu noktada Android temizleyici uygulamaları size yardımcı olur ve gereksiz dosyaları silmenizi sağlar.

 

Clean Master

İlk Android temizleme programı tavsiyesi olarak Clean Master‘ı öneririz. Play Store’da 500 milyondan fazla indirmeye sahip ve çeşitli özellikler içermektedir. Telefondan gereksiz dosyaları temizleme konusunda size yardımcı olmakla birlikte, bir antivirüs ve pil ömrünü artırmaya yardımcı bir program içerir.

Cache Cleaner – DU Speed Booster

DU Speed Booster & Cleaner uygulaması, 230 milyondan fazla kullanıcının kullandığı en iyi Android temizleyici uygulamalarından biridir. Tek bir dokunuşla arka plan uygulamalarınızı, boş bellek alanlarınızı optimize edip gereksiz dosyaları kaldırabilir. “CPU soğutucusu” arayüzü, hangi uygulamaların daha fazla işlemci gücü tükettiğini gösterir ve arka planda çalışan uygulamaları kapatmanıza yardımcı olur.

Go Speed

Go speed, uygulamaların otomatik başlatılmasını durdurmaya yarayan hafif bir Android temizleyici uygulamasıdır. Go Speed, telefonunuzun arka planında çalışan ve telefonunuzu yavaşlatan bütün sinsi uygulamaları durdurabilir veya silebilir.

Power Clean

2 milyondan fazla kullanıcı oyuna sahip olan Power Clean, hafif, hızlı ve akıllı bir Android temizleme uygulamasıdır. Sadece tek bir dokunuşla, telefonunuzdaki gereksiz dosyaları silen bu uygulama; uygulamaları kaldırmak, yedeklemek ve başkaları ile paylaşmak için bir uygulama yöneticisi ile birlikte gelir.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Anılarınız eski ama eski telefonda kalmasın yenisine taşıyın!

Telefondan telefona yedeklerinizi aktarın! Android ios farketmez. Mevcut telefonumdan biraz sıkıldığım, açıkçası biraz da eskidiği için yenisini aldım. Aldığım cihaz...

Kapat