Zarif Bilgiler

2018 Bedelli Askerlik 4. Celp Dönemi Ne Zaman Açıklanacak?

2018 Bedelli Askerlik 4. Celp Dönemi Ne Zaman Açıklanacak?
Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

2018 Bedelli Askerlik’te celp dönemleri silah altına alınan yükümlüler için sevk tarihleri turkiye.gov.tr adresinde e-Devlet’te yayınlanıyor. Gereken ödemeyi yapıp başvuruda bulunan adaylar için şu ana kadar 1. 2. ve 3. celp dönemi sonuçları açıklandı. Peki 4. Celp Dönemi ne zaman açıklanacak?

 

21 günlük zorunlu temel eğitime gidecek olan yükümlüler, Milli Savunma Bakanlığı tarafından açıklanacak olan 4. Celp Dönemi ile ilgili yapılacak olan açıklamayı bekliyor.

Tarih Henüz Net Belli Değil

2018 Bedelli Askerlik için 4. Celp Dönemi ne zaman açıklanacağı hakkında tam bir bilgi yok, tarih netleşmiş değil. Ancak bedelli askerlik başvurusunun son tarihi olan 3 Kasım’dan sonra açıklanacağı tahmin ediliyor. Konuyla ilgili henüz MSB-Milli Savunma Bakanlığı tarafından resmi bir açıklama yapılmadı.

3 Celp Dönemi Tamamlandı

Milli Savunma Bakanlığı’nca yapılan resmi açıklamada, bedelli askerlik başvurusunda bulunan kişiler için 3. Celp Dönemine dair bilgiler yer aldı. Açıklamada 557.102 kişinin bedelliye başvurduğu ve 215.970 kişinin başvurusunu tamamladığı, 3. Celp Dönemi’nde ise 13.555 yükümlünün birlik ve yoklama bilgileri, sevk tarihleri bilgileri gönderilmiştir şeklinde ifadeler yer aldı.

4. Celp Dönemi Güncel Bilgileri Zarif.Net’te

2018 Bedelli Askerlik başvurusu 4. Celp dönemi hakkında en son ve en güncel bilgileri zarif.net adresinde paylaşacağız.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. msezen dedi ki:

    4. celp dönemi sonuçları 3 kasımda açıklanacaktı fakat başvuruların sonlanmasıyla açıklanacak denildi. Başvurular önce 4 kasıma sonrada 5 kasıma kadar sarktı. Bugün bitiminde açıklanması bekleniyor.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Sosyal Medyayı Kötüye Kullananlara Karşı

Sosyal medyadan bahsediyorum, her adımımızı orada sevdiklerimizle birlikte paylaşıyoruz. Peki bu kadar masum mu? Veya herkes sosyal medyayı bizimle aynı...

Kapat