Perşembe, Eylül 1, 2022
Ana SayfaTelefoniOS 14.7 Beta Çıktı! Nasıl İndirilir?

iOS 14.7 Beta Çıktı! Nasıl İndirilir?

Apple tarafından geçtiğimiz hafta içerisinde iOS 14.7 Beta 2 güncellemesi piyasaya sürülmüştü. Şuanda ise iOS 14.7 Beta 3 güncellemesi ile karşımıza çıkıyor.

Birçok önde gelen marka arasında güncelleme konusundaki başarısını Apple ön planda tutma başarısını göstermesini sürdürüyor. Apple, geçtiğimiz hafta içerisinde iOS 15 işletim sistemi hakkında resmi şekilde tanıtımını gerçekleştirirken, iOS 14 sürümündeki beta güncellemesi hakkında ise bilgi vermesini sürdürdü. ABD’li üretici tarafından son olarak iOS 14.7 beta güncellemesinin yayınlanması gerçekleştirilmişti. Geçen iki haftalık sürenin ardından ise şuanda iOS 14.7 Beta 3 güncellemesini kullanıcılarına sundu.

iOS 14.7 Beta 3 beraberinde ise Apple tarafından watchOS 7.6, macOS 11.5 ile tvOS 14.7 gibi iPhone dışında kalan diğer ürünler içinde beta sürümleri hakkında yayınlanma gerçekleştirildi.

 

iOS 14.7 Beta 3 Güncellemesi Nasıl indirilir?

Yukarıda bahsi geçen güncellemelerin tamamı şuanda geliştirici tarafından indirilebilir konuma getirildi. Eğer bir geliştirici olarak çalışıyorsanız ve aynı zamanda iPhone ve iPad sahibi iseniz talimatları doğru bir şekilde yerine getirerek cihazlarınıza güncellemeleri başarılı bir şekilde yükleyebilirsiniz.

İlk olarak cihazınızdan Ayarlar kısmına gelin, hemen sonrasında Genel > yazılım seçeneği güncellemesini açın, son olarak ise karşımıza gelecek olan ekran üzerinden güncelleme için ‘’indir ve Yükle’’ seçimini yapıyoruz.

Eğer bir Mac kullanıcısı iseniz o zaman macOS 11.5 üçüncü beta güncellemesini indirebilmek için aşağıdaki talimatları uygulamalısınız.

İlk olarak çalışmanın kaydını sağlayın, sonrasında Sistem Tercihleri başlat seçimini yerine getirin, son olarak ise yazılım güncellemesi seçilerek son sürümün indirilmesini sağlayın.

 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR