Zarif Bilgiler

Android İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları 2018-2019

14.10.2018
72
Android İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları 2018-2019
Yıldızlayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Android İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları: Farklı şekillerde müzik dinlemeye yardımcı olacak android için en iyi müzik uygulamalarını derledik. Bu uygulamaların bazıları ile müzik arşivinizden müzik dinleyebilir, yeni sanatçıları keşfedebilir, müzik listesi hazırlayabilir ve dinleyebileceğiniz bir radyo istasyonu bulabilirsiniz. İşte 2018’de ve 2019’da Android kullanıcıları için en iyi müzik uygulamaları listesi:

Android için En İyi Müzik Dinleme Uygulamaları

Google Play Müzik

Herhangi bir reklam olmadan kendi müzik kütüphanenizi dinlemenize yardımcı olan mükemmel bir uygulamadır. Google müzik uygulamasında Google hesabınıza 50 bin şarkı yükleyebilir ve dinlemek için istediğiniz zaman kolayca erişebilirsiniz. Özel liste oluşturarak veya karışık çalma modunda müzik dinleyebilirsiniz.

Soundcloud

Bu uygulama, yeni sanatçıları bulmanıza yardımcı olabilir, özel olarak arama yapmanızı sağlayabilir. Kendi müziğinizi de kaydedebilir ve yayınlayabilirsiniz. Soundcloud, müzisyenlerin müziklerini ortak çalışmalarına, teşvik etmelerine ve dağıtmasına olanak veren bir çevrimiçi ses dağıtım platformudur.

Spotify

Çok uzun süredir iyi bilinen bir müzik uygulamasıdır. Bu uygulamada, tek albümün yanı sıra tam albümleri dinleyebilirsiniz. Spotify ayda sadece 9,99 dolar, ilk üç ayda sadece 0,99 dolardır. Bu ödeme ile, yüzde 100 reklamsız müzik, video ve podcast kütüphanelerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, yüksek kaliteli ses akışlarına erişebilirsiniz.

Android telefonlarınızda müzik dinlemek için kullanabileceğiniz en iyi müzik çalar uygulamaları listemizi paylaştık. Sizin de en iyi Android müzik çalar uygulaması öneriniz varsa yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Paylaş
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.
Önceki yazıyı okuyun:
Whatsapp’ın Popüler Olmasının Nedenleri

Facebook'un sahip olduğu çok popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, metin mesajları, sesli çağrılar, ses kayıtları, görüntülü aramalar, resimler, pdf gibi belgeler ve...

Kapat