Salı, Eylül 6, 2022
Ana SayfaFoto GaleriHangi Renk Gül Ne Anlama Gelir?

Hangi Renk Gül Ne Anlama Gelir?

Yavaş yavaş sevgililer gününe hazırlanıyoruz ve insanlar bir şekilde seni seviyorum diyebilmenin yollarını arıyorlar. Çiçek ise sevdiğiniz kim olursa olsun ona en zarif şekilde seslenebilmenizi sağlayacaktır. Çiçek ilk görüşte aşkı ifade ettiği gibi aynı zamanda geçmiş olsun demektir. Bunun içinde hangi renk çiçeği ne zaman ve nerede vermeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Zarif.net ekibi olarak bizde bu konuyu sizin için irdeleyelim istedik ve bir demet gülle neler söyleyebileceğinizi makalemiz içerisinde anlattık.

Beyaz Gül Ne Anlama Gelir?

Beyaz saflığın ve temizliğin simgesidir. Yani sevdiğinize en saf sevgilerinizi beyaz bir gülle ifade edebilirsiniz. Sevdiğiniz insana beyaz gül vermenin anlamı ise seninle evlenmek istiyorum demektir. Beyaz gül verdiğiniz zaman sevdiğinize olan hayranlığını ve ona vermiş olduğunuz değeri ifade edersiniz.

Kırmızı Gül Ne Anlama Gelir?

Kırmızı denildiği zaman akla gelen ateşin rengi olur bunun içinde aşkı sembolize eder. Bu nedenle de insanlar sevdiklerine aşkını anlatırken kırmızı renkli gül alırlar. Sevdiğinize kırmızı gülü alırken bir tane de alabilirsiniz bir demet halinde de ancak siz siz olun mutlaka gül demetinin tek rakamla bitmesine dikkat etmelisiniz. Çünkü tek sayı bir gül sen teksin demektir.

Pembe Gül Ne Anlama Gelir?

Pembe gönlüm sende, henüz yeni başladığınız bir ilişkide ona pembe gül verirsiniz. Çünkü bu artık ilişkinin de adını koymak istediğiniz anlamına gelecektir. Aslında sevgililer gününün rengi kırmızı olsa da henüz ilişkinizin başında bir sevgililer gününe hazırlanıyorsanız o zaman ona pembe bir gülde alabilirsiniz. Pembenin oluşumu kırmızı ile beyazın karışımıdır. Bu nedenledir ki aşkı ve tutkuyu bir anda ifade edebilir.

Sarı Gül Ne Anlama Gelir?

Sarı gülden genelde uzak durulur çünkü ayrılığın simgesi olarak bilinir. Özellikle de sevgilinizden ayrılmayı düşünmüyorsanız sevgililer gününde bu renkten uzak durmanız gerekir.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

popüler içerikler

SON YORUMLAR