Zarif Bilgiler

Kadınların En Çok Para Harcadığı 5 Şey

Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Kadınların para konusundaki harcama alışkanlıklarını bilmeyen yoktur. Hatta ekonominin lokomotifi olan kadınlar erkeklerden daha fazla para harcayarak bir efsane durumuna da gelmişlerdir. Aslına bakılırsa bu halk arasında bilinen bir durum ama işin özünde maalesef ki bu yok. Yapılan son araştırmalara göre erkeklerde kişisel harcamalarında kadınlara yaklaşmış durumda. Bu algının oluşmasındaki en büyük nedenin ne olduğuna baktığımız zaman ise kadınlara sunulan ürün çeşitliliği ortaya çıkıyor. Kadınlara sunulan renkli ürünler bu algının oluşmasına neden oluyor ve onların bu renkliliğe olan talebi de beraberinde bir çok sektöründe ortaya çıkmasını sağlamış. Bir gerçek var ki kadınlar alışverişe çıktıkları zaman erkeklerden çok daha fazla içgüdüsel olarak hareket ediyorlar fakat mantıklarını da daha az kullandıklarını söyleyemeyiz.

Peki, buradan yola çıkarak kadınların en çok neye para harcamış olduklarını öğrenmek ister misiniz?

Giyim ve Aksesuarlar

Kadınlar giyim kıyafetlerine ciddi rakamlar harcıyorlar. Her kadın üzerindekilerin eski olduğunu iddia ederler ve bunun içinde mutlaka kadınların alacakları bir şeyler mutlaka vardır. Kadın üzerindeki kıyafetlerin kendine özel olmadığını hissettiğinde bir daha giymiyor.

Paylaş
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Söyledim dedi ki:

    Kadınlar, erkeklerden fazla harcama ve alışveriş yapıyor. Özellikle giyim üzerine, erkeklerde ise teknik malz. ve eşya oluyor genelde.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.