Zarif Bilgiler

İkili İletişiminizi Geliştirin

Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlişkiler çeşitli nedenlerden dolayı sorunlara yol açabilir, ancak zayıf iletişim çoğu zaman bazı insanların bu problemleri çözmekte zorlandıkları bir nedendir. Sıkıntılı olan bir ilişkideyseniz, eşinizle kendiniz arasındaki iletişimi geliştirmekten yararlanabilirsiniz. Bu nedenle, geçmiş tartışmaları ve çözümleri ele almak için ortaya çıkan problemlerle nasıl başa çıkılacağını öğrenebilirsiniz. İşler iyileştikten sonra, ilişkinizin gelişip büyümeye devam etmesini sağlamak için yapabileceğiniz birkaç çözüm vardır.

Paylaş
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. filiz dedi ki:

    İlişkide problem çözmenin en hızlı yöntemi ayrılmaktadır 🙂 Konuşarak sorunlarımızı çözelim vb. yöntemler maalesef işe yaramıyor. Kişinin karakteri değişmez. Buna göre önlem almak lazım.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.