Zarif Bilgiler

Gelinlik Seçimi Dert Olmasın

Yıldızlayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Düğün öncesinde üzerinizde büyük bir stresin olduğunun farkındayız çünkü evlilik insanın hayatında verebileceği en önemli kararların başında geliyor. Ama her şey sonuçlanmış ve iş buralara kadar gelmişse artık olumsuz olabilecek hiçbir şeyi düşünmenize gerek yok. Çünkü sevdiğiniz insanı az çok artık tanıdınız. Bu süreçte aklınızda olması gereken en önemli şey ise düğün gününün yalnızca size ve eşinize özel olduğudur. Bunun içinde size ait olan bugünde stres yapmanıza hiç gerek yok. Her düğünde her kafadan bir ses mutlaka çıkacaktır. Bunun için onlara asla kulak asmamalısınız.
Gelinlik seçimini yaparken hiçbir zaman son ana bırakmamalısınız. Özellikle internet sayesinde inceleyeceğiniz o kadar çok model olacak ve kafanız karışacak ki. Son ana bıraktığınız da yanlış bir seçim yapabilirsiniz.

Paylaş
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sancar dedi ki:

    10 yıllık evli biri olarak sizlere düğün öncesi stresinizi azaltacak en önemli şeyi söylüyorum. DÜĞÜN YAPMAYIN 🙂
    Yazı da güzel öneriler verilmiş ama ne yaparsan yap o stresten kurtulamıyorsun.

Herhangi bir hak ihlali yapıldığı durumda iletisim(et)zarif.net mail ile iletişime geçilir ise 10 iş günü içerisinde hak ihlali yapılan metin, yazı veya resim kaldırılır. Sitemizde ki yazıların çalınması, hakların ihlali, emeğe saygısızlık yasaktır ve yapılamaz. Görüldüğü yerde dava edilir ve gerek hak ve cezalar yapılandırılır.